Russelas Crowe gali suvaidinti „Mumijos“ perdirbinyje

Russelas Crowe gali suvaidinti „Mumijos“ perdirbinyje

Studijos „Universal Pictures“ kuruojamas filmo „Mumija“ (angl. „The Mummy“) perdirbinis ir jo aktorių kolektyvas gali gauti labai rimtą papildymą. Kaip praneša portalas „Deadline“, studija veda derybas su aktoriumi Russelu Crowe, kuriam siūlomas vienas iš pagrindinių vaidmenų būsimame filme.

Kokį būtent veikėją turi suvaidinti Russelas Crowe nepranešama, tačiau žinoma, jog šis veikėjas primins „pono Džekylo“ herojų iš Roberto Stevensono romano. Manoma, jog Russelą Crowe kviečia ir dar dėl to, kad ateityje jo personažas galėtų susieti su savimi ir kitus svarbius studijos „Universal“ klasikinių siaubo filmų perdirbinius. Būtent su „Mumija“ ir prasidės naujoji frančizė, į kurią vėliau bus įtrauktas Frankenšteinas, Vilkolakis, Nematomas žmogus, Drakula ir kiti žymus monstrai.

„Mumijos“ perdirbinys jau filmuojamas Londone. Jame pagrindinius vaidmenis atlieka Tomas Cruise‘as, Annbelle Wallis ir Sofia Boutella. Pastaroji suvaidins pagrindinį filmo antagonistą – senovinį monstrą. Juostos režisieriumi tapo Alexas Kurtzmanas.

Pirmoji „Mumija“ pasirodė 1932 metais. Pagrindinį vaidmenį joje atliko „siaubo karalius“ Borisas Karloffas. Vėliau sekė nemažai tęsinių ir kitokių versijų. 1999 metais buvo pristatyta švelnesnė istorijos dalis, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Rachel Weisz ir Brendanas Fraseris.

Naujojo „Mumijos“ filmo premjera numatyta 2017 m. birželio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles