Arnoldas Schwarzeneggeris suvaidins geriausią pasaulyje samdomą žudiką

Arnoldas Schwarzeneggeris suvaidins geriausią pasaulyje samdomą žudiką

Legendinis veiksmo filmų aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir vėl bandys save komediniame žanre. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, populiarus aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius suvaidins filme „Kodėl mes žudome Giunterį?“ (angl. „Why We‘re Killing Gunther“).

Filmo siužetas suksis aplink tarptautinių samdomų žudikų grupę, kurie susivienija vienam tikslui – rasti ir pašalinti Giunterį, kuris save laiko geriausiu pasaulyje žudiku. Jų iš pirmo žvilgsnio idealus planas pradeda byrėti, kai pasirodo, jog Giunteris visą laiką keliais žingsniais juos lenkia ir įrodo, jog toks jo pasipūtimas nėra iš piršto laužtas.

Filmo scenaristu ir režisieriumi bus populiarus aktorius iš laidos „Šeštadienio naktis gyvai“ (angl. „SNL“) Taranas Killamas, kuriam šis projektas taps debiutu režisūroje. Juostos filmavimas prasidės šių metų birželį. Filmas potencialiems pirkėjams bus pristatytas šių metų Kanų kino festivalyje.

Aktoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio planuose yra dar daug kitų projektų. Jis pasiruošęs suvaidinti antroje „Dvynių“ (angl. „Twins“) dalyje, o taip pat ir trečioje „Konano“ (angl. „Conan“) dalyje. Kada šie filmai išvys dienos šviesą nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles