Pirmasis „Pelenės“ anonsas kviečia pasinerti į magišką pasakų pasaulį

Kino studija „Disney“ išplatino pirmąjį klasikinės pasakos „Pelenė“ (angl. „Cinderella) perkėlimo į didžiuosius ekranus anonsą. Šią pasaką į visiškai atnaujintą pavidalą nusprendė režisierius Kennethas Branaghas ir, akivaizdu, darė tai remdamasis senuoju, praėjusio amžiaus šeštojo dešimtmečio animaciniu „Disney“ filmu.

Pirmajame anonse matome labai tiksliai atpasakojamą istoriją, kurią galime atsiminti ir iš savo vaikystės, kai ją mums prieš miegą skaitydavo tėvai. Stengiamasi istoriją perkelti kaip įmanoma mažiau nuklystant nuo tradicinio siužeto, tačiau jau dabar aiškūs keli kitokie istorijos vingiai. Pirmiausia – princas istorijoje pasirodo anksčiau, nei sužinome, kad jis yra princas. Taip pat, geroji fėja krikštamotė pirmiausia pasirodo ne spindinčiais apdarais, o kaip sukriošusi ir apkerpėjusi senutė. Nepaisant to, viskas atrodo kaip iš akies traukta pasaka. Svarbiausia – pirmajame anonse matome ganėtinai neprastą kompiuterinę grafiką ir tiesiog pribloškiamus kostiumus, kurie ir sukuria fantastišką pasakos pojūtį.

Filme bus pasakojama Elos istorija, kurios tėvas pirklys veda kitą moterį po tragiškos mergaitės motinos žūties. Norėdama palaikyti savo tėvą, geroji Ela tinkamai priimą pamotę ledi Tremein ir jos dukras Anastasiją ir Driselą į šeimos namus. Tačiau, kai Elos tėvas netikėtai miršta, mergina supranta patekusi į pavydžią ir žiaurią naują šeimą. Galiausiai Ela tampa eiline tarnaite ir imta vadinti Pelene praranda viltį sugrįžti į normalų ir gražų gyvenimą. Tačiau, nepaisydama ją užgriuvusių žiaurumų, Ela nusprendžia vykdyti paskutinius savo motinus žodžius „būdama drąsi ir geraširde“. Ji nepasiduos nevilčiai ir neniekins ją engiančių. Vieną dieną mergina girioje sutinka pribloškiamai gražų nepažįstamąjį. Nė nežinodama, kad jis yra princas ar net rūmų tarnautojas, Ela suvokia suradusi savo išrinktąjį. Atrodo, kad sėkmė vėl palinko į jos pusę, kai rūmai išplatina atvirą kvietimą dalyvauti puotoje visoms merginoms. Ela įgauna vilties dar kartą sutikti simpatiškąjį Kitą. Deja, pamotė uždraudžia jai dalyvauti pobūvyje ir sudrasko jos suknelę. Bet, kaip ir visose tikrose pasakose, pagalbą suteikia sutikta vargšė senutė ir, apsiginklavusi moliūgu ir keliomis pelėmis, pakeičia Pelenės gyvenimą visiems laikams.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks nemažai žinomų aktorių. Pelenę Elą juostoje įkūnys Lily James, o jos piktąją pamotę – Cate Blanchett. Gražųjį princą juostoje suvaidins iš „Sostų žaidimų“ (angl. „Game of Thrones“) žinomas Richardas Madddenas, o gerąją fėją krikštamotę Helena Bonham Carter. Pasakos ekranizacijoje vaidmenis taip pat atliks Derekas Jacobis, Stellanas Skarsgardas, Nonso Anozie, Sophie McShera, Holliday Granger ir kt.

„Pelenė“ pasaulio kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų kovo 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles