Filmas „Vakarų pasaulis“ J. Nolano ir aukščiausio lygio aktorių dėka taps serialu

Filmas „Vakarų pasaulis“ J. Nolano ir aukščiausio lygio aktorių dėka taps serialu

Holivude vis labiau įsitvirtinantis Jonathanas Nolanas eina prieš nusistovėjusias tradicijas ir vietoje filmų kūrimo mieliau renkasi televiziją. Neseniai buvo pasirodę gandai, kad J. Nolanas HBO kanalui ekranizuos rašytojo Isaaco Asimovo mokslinės fantastikos knygas. Dabar tas pats HBO kanalas pranešė, jog pilnam pirmajam sezonui užsakė dramą „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“), kurią rašys ir režisuos J. Nolanas.

„Vakarų pasaulis“ nėra originalus projektas. Tai bus 1973 metais sukurto to paties pavadinimo filmo perdirbinys. Michaelo Crichtono režisuota mokslinę fantastiką ir vesterną sumaišiusi juosta pasakojo apie ateitį, kurioje egzistuoja aukščiausių technologijų dėka sukurtas pramogų parkas. Jame lankytojai gali aplankyti laukinių vakarų Ameriką, viduramžių pasaulį arba senovės Romą. Dėl tikroviškumo jausmo lankytojus supa androidai, kurie savo išvaizda ir elgesiu yra identiški tikriems žmonėms.

Oficialiame serialo aprašyme teigiama, kad televizinė adaptacija turėtų kardinaliai skirtis nuo filmo. Kai nedidelės finansinės sėkmės susilaukęs filmas didžiausią dėmesį skyrė tikriems žmonėms, serialas turėtų koncentruotis į santykius tarp androidų. Siužetas turėtų pasakoti apie du robotus, kurie vienas kitą įsimyli, tačiau kenčia dėl klaidų savo programavime.

Be J. Nolano didžiausias įrodymas, kad HBO šio serialo nėra pasiryžę nustumti užmarštin, yra aukščiausio lygio aktoriai. Tarp pagrindinis vaidmenis įkūnijančių aktorių yra tokios pavardės kaip Anthony Hopkinsas, Edas Harrisas, Evan Rachel Woods, Jeffrey Wrightas, Jamesas Marsdenas, Shannon Woodward ir daugelis kitų. Tarp serialo prodiuserių yra ir J.J. Abramsas, tačiau kaip ir su daugeliu jo prodiusuojamų serialų, mažai tikėtina, kad garsusis režisierius prie „Vakarų pasaulio“ prisidės kūrybiškai.

Primename, kad šiuo metu Lietuvos kino teatruose galite pamatyti J. Nolano parašytą ir jo brolio Christopherio režisuotą filmą „Tarp žvaigždžių“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles