„Gelbėtojų“ perdirbinyje pasirodys legendinis gelbėtojas

„Gelbėtojų“ perdirbinyje pasirodys legendinis gelbėtojas

Pagrindinio vaidmens atlikėjas kultiniame seriale „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) Davidas Hasselhoffas pasirodys ir pilnametražėje serialo kino versijoje. Apie tai savo oficialioje Facebook paskyroje pranešė naujo filmo žvaigždė Dwayne‘as Johnsonas.

„Su dideliu malonumu sveikinu tikrąjį originaliojo serialo gangsterį Davidą Hasselhoffą mūsų projekte. „Gelbėtojai“ – pats sėkmingiausias visų laikų televizinis šou. Vos tik pradėjus dirbti su šia juosta mes žinojome, kad Hoffas mums visokeriopai padės. Ypač tada, kai jis sužinojo, jog mūsų serialas bus kuriamas su „R“ cenzu ir jis bus panašus į „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) ir „Diktoriaus“ (angl. „Anchorman“) mišinį“, – parašė D. Johnsonas

Pasak D. Johnsono, D. Hasselhoffas praėjo daug treniruočių ir šiuo metu yra geriausioje fizinėje formoje savo gyvenime. Dwayne‘as Johnsono papuošė savo komentarą „heštegais“ #‎RockAndHoff‬ ‪#‎ThereAintNoBay‬ ‪#‎WithoutTheHoff.

Filme be Dwayne’o ir Davido pasirodys Alexandra Daddario, Zacas Efronas, Priyanka Chopra, Hannibalas Buressas, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Hadera ir kt. aktoriai. Ar filme išvysime Pamelą Anderson – nepranešama.

Savo laikais serialas “Gelbėtojai” pateko į Gineso rekordų knygą, nes jį pasižiūrėjo daugiau nei milijardas žmonių.

Kino versija dienos šviesą išvys jau 2017 metų gegužės mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles