Anot J. K. Rowling, „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ bus trilogija

Anot J. K. Rowling, „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ bus trilogija

Savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje rašytoja J. K. Rowling pagaliau išsklaidė abejones, kurios gaubė „Hario Poterio“ (angl. „Harry Potter“) priešistorę „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“). Rašytoja patvirtino, kino studija „Warner Bros“ numatė tris ilgametražius filmus pagal to paties pavadinimo knygą.

„Twitter“ įrašas atsirado vienam iš gerbėjų paklausus apie tai, ar neketinama kurti filmo pagal naujausią su Hariu Poteriu susijusį kūrinį– teatro pjesę „Prakeiktas vaikas“ (angl. „Cursed Child“). Rašytoja atsakė, kad: „Bijau, kad išgirdote neteisingai. „Prakeiktas vaikas“ yra pjesė. Tačiau bus 3 „Fantastinių gyvūnų“ filmai!“ (angl.: „You heard wrong, I’m afraid. #CursedChild is a play. #FantasticBeasts will be 3 movies, though!”).

Pagal pjesę „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ pastatytas spektaklis bus rodomas Londone nuo šių metų liepos. Pjesę pagal J. K. Rowling idėją parašė Jackas Thornas. Šiame kūrinyje Haris Poteris vaizduojamas jau suaugęs trijų vaikų tėvas, dirbantis Magijos ministerijoje, o jo sūnus Albas kovoja su siaubingu prakeiksmu.

Grįžtant prie „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“, verta prisiminti, kad ši netikra knyga, tapusi tikra ir išleista 2001 m., yra gana sunkiai adaptuojama kinui. Vos penkiasdešimties puslapių storio knygelė laikoma tikra kopija mokyklinio vadovėlio, kurį parašė Njutas Miglapūtys ir iš kurio mokėsi Hogvartso auklėtiniai. Tačiau panaudodama savo vaizduotę J. K. Rowling, kuri su šiuo filmu debiutuoja kaip scenaristė, „Fantastiškus žvėris ir kur juos rasti“ pavertė žymiai įdomesne istorija. Juosta pasakos apie tai, kaip 1929 m. (65 m. prieš Hariui Poteriui ir jo draugams praveriant Hogvartso duris ir įžengiant į burtininkų pasaulį) Njutas Miglapūtys atvyksta į Niujorką, turėdamas kelis lagaminus, prikimštus magiškų padarų. Čia jis atranda Amerikos burtininkų pasaulį, besislepiantį nuo žiobarų ir labiau jų bijantį nei Anglijoje. Netrukus keletas padarų, paslėptų Njuto lagamine, pasprunka –ir tai nebūtinai mažiausiai pavojingi padarai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles