Džeimso Bondo atidėjimas gali laikinai uždaryti vieną didžiausių kino teatrų grandinių

Džeimso Bondo atidėjimas gali laikinai uždaryti vieną didžiausių kino teatrų grandinių

Vasarą džiaugsmingai duris atvėrę kino teatrai šiuo metu ketina jas užverti antrąkart. Teigiama, kad „Cineworld“ – viena didžiausių pasaulyje kino teatrų grandinių – rimtai planuoja vėl laikinai sustabdyti veiklą Amerikoje, Jungtinėje Karalystėje bei Airijoje. Šis sprendimas pradėtas svarstyti iškart po ne tokio ir netikėto Džeimso Bondo filmo atidėjimo iš lapkričio į kitų metų pavasarį.

Visiškai išsausėjus 2020-ų metų repertuarui „Cineworld“ vadovai teigia, kad jie nebeturi būdų kaip pritraukti žiūrovų. Pasaulinė situacija taip pat nėra pagerėjusi – pelningiausiose kino rinkose filmų žiūrėjimas salėje vis dar yra laikomas per daug pavojingu ir nesaugiu. „Warner Bros“ rizikingas ėjimas debiutuoti su „Tenet“ pandemijos metu parodė, kad net ir išleidus labai laukiamą didelio biudžeto projektą bei laikantis naujų saugumo reikalavimų, žiūrovai vis tiek nedrįsta sugrįžti į kino teatrus.

Šis sprendimas vis dar svarstomas, tačiau jį patvirtinus, „Cineworld“ uždarys virš penkis šimtus kino teatrų Amerikoje bei papildomą šimtą Jungtinėje Karalystėje. Šaltiniai teigia, kad reikalai jiems yra tokie prasti, kad net buvo susisiekta su Ministru Pirmininku Borisu Johnsonu. Šie kino teatrai planuojami atidaryti iš naujo nuo 2021-ų metų, gal ir anksčiau jei per stebuklą „Kopa“ (angl. „Dune“) bei „Nuostabioji Moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) išlaikys savo gruodžio išleidimo datas, tačiau vienos didžiausių kino grandinių uždarymas yra dar vienos labai prastos naujienos kino industrijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles