„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinys gali likti be pagrindinio aktoriaus?

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinys gali likti be pagrindinio aktoriaus?

Pasaulio kino teatruose anšlagą sukėlusio „Penkiasdešimt tamsių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) filmo gerbėjai sulaukė prastų žinių – britų spauda skelbia, jog Christianą Grey‘ų vaidinęs Jamie Dornanas ruošiasi palikti savo rolę.

Airių aktoriui buvo numatyta vieta ir kituose trilogijos filmuose – jis turėjo tęsti savo aikštingo milijardieriaus vaidmenį „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ bei „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“. Visgi, kaip skelbia australų dienraštis „NW“, vyru nėra patenkinta J.Dornano žmona Amelia Warner. Jai nepatiko filme esančios vulgarios vyro sekso scenos su partnere Dakota Johnson.

Visgi aktoriaus atstovas spaudai išplatino pranešimą, kuriame teigiama: „Visi žiniasklaidos pranešimai yra grynos spėlionės. Studija dar nepatvirtino filmo tęsinio. Amelia dar nematė filmo ir nemanau, kad tai tai padarys. Tačiau, kalbant atvirai, aš suprasčiau jos nenuolankumą jį žiūrėti.“
Kiti bulvariniai dienraščiai skelbia, jog J.Dornanas gali palikti studiją dėl galimo režisierės Sam Taylor-Johnson išėjimo, kuri ne kartą yra susiriejusi su knygu autore E.L. James.

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ per pirmas dešimt rodymo dienų visame pasaulyje uždirbo per 410 mln. dolerių. Jis kainavo „Universal“ studijai tik 40 mln. dolerių, todėl tai išties didžiulės sėkmės susilaukęs projektas, kurio tęsiniai tiesiog neišvengiami.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Viola / 2015 vasario 25

    „su knygu autoriumi E.L. Jamesu“. Kitame šio portalo straipsnyje autorė jau įvardijama kaip Ela James. Apsispręskit, žmonės 😀

  2. Ev / 2015 vasario 25

    E.L. James tai moteris jei ka… bent patikrintumet

  3. Dario Voitukevez / 2015 vasario 25

    Ačiū už pastabą. Nepatikrinau kolegos teksto prieš įkeliant, tai taip ir gavosi. 🙂