Jaredo Leto Džokeris dar kartą pasirodys naujoje „Teisingumo lygoje“

Jaredo Leto Džokeris dar kartą pasirodys naujoje „Teisingumo lygoje“

Kitais metais pasirodysianti Zacko Snyderio „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) virsta į ne šiaip smagią dovanėlę fanams, o į rimtą projektą, kuriam studija „Warner Bros“ negaili pakloti dešimtis milijonų JAV dolerių. Režisierius ne tik klijuoja savo originalią versiją iš turimos medžiagos, bet ir pradėjo naujo turinio filmavimus. Nėra ko stebėtis, Z. Snyderio „Teisingumo lyga“ ištempiama iš dviejų valandų filmo į keturių dalių miniserialą, o jo biudžetas jau išaugo iki 70 milijonų JAV dolerių.

Jau buvo žinoma, kad ši versija turės visiškai kitokį siužetą bei naujų veikėjų. Užtat nebuvo užsiminta apie sugrįžtančius. Netikėtai prie projekto prijungtas aktorius Jaredas Leto, kuris vėl vaidins Džokerį. Šis veikėjas debiutavo „Savižudžių būryje“ (angl. „Suicide Squad“), tačiau jo trumpas pasirodymas mažai ką patenkino ir greitai buvo nustumtas į užmarštį. Vis dėlto J. Leto Džokeris pasirodys dar kartą „Teisingumo lygoje“ ir bus įdomu pamatyti, ar šįkart šis veikėjas gaus daugiau progų sužibėti.

Pagrindiniai filmo aktoriai Benas Affleckas, Ray Fisheris ir Amber Heard taip pat planuoja sugrįžti filmuotis papildomai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles