Anne Hathaway vaidins filme apie Japoniją siaubiantį didelį driežą

Anne Hathaway vaidins filme apie Japoniją siaubiantį didelį driežą

Nedažnai kino ekranuose matoma, tačiau visad įspūdingus vaidmenis sukurianti aktorė Anne Hathaway atrado sau naują ir tikrai didelį projektą. Kaip išsiaiškino „The Hollywood Reporter“, aktorė nutarė vaidinti mokslinės fantastikos filme „Milžinas“ (angl. „Colossal“).

Kaip projektą apibūdina jo kūrėjai, tai bus filmų „Pasiklydę vertime“ (angl. „Lost in Translation“) ir „Godzila“ (angl. „Godzilla“) mišinys. Jeigu tai skamba keistai, oficialus filmo istorijos aprašymas tai tik patvirtina.

Siužeto santraukoje teigiama, kad „Milžinas“ pasakos istoriją apie moterį, prarandančią savo darbą ir sužadėtinį bei nusprendžiančią iš Niujorko kraustytis į savo gimtąjį miestelį. Tuo pačiu metu pasaulį sukrečia žinia, kad Tokiją griauna milžiniškas driežas, o Glorija tuo metu pajaučia, kad ji savo mintimis yra kažkokiu būdu susijusi su Tokiją ištikusia katastrofa. Filme yra aiškinamasi, kaip tokia niekuo neišsiskirianti moteris galėjo padaryti įtaką tokiems milžiniškiems įvykiams.

Mažų mažiausiai keistą idėją nusprendė realizuoti Nacho Vigalondo, kuris filmą rašys ir režisuos. Juostą pilnai finansuos prodiusavimo kompanija „Voltage Pictures“.

Tai bus kol kas įspūdingiausias ir didžiausias N. Vigalondo projektas. A. Hathaway, tiesa, prie tokio dydžio filmų yra pripratusi. Ji vaidino Christopherio Nolano filmuose „Tamsos riterio sugrįžimas“ (angl. „The Dark Knight Rises“) ir „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“), o už trumpą, bet emocingą vaidmenį miuzikle „Vargdieniai“ (angl. „Les Miserables“) ji pelnė Oskarą.

Artimiausiu metu aktorę bus galima pamatyti šį rudenį filme „Praktikantas“ (angl. „The Intern“), kuriame ji vaidins kartu su Robertu De Niro.

Ši naujiena, kaip ir daugelis pasirodysiančių artimiausiomis dienomis, yra glaudžiai susijusi su Kanų kino festivaliu, kuriame būna sudaromi didžiausi kino industrijos sandoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles