Studija „Warner Bros“ ruošia naują „Bėglio“ versiją

Studija „Warner Bros“ ruošia naują „Bėglio“ versiją

Kino studijos „Warner Bros“ vadovybė nusprendė sukurti naują, 1993 m. pasirodžiusio kino hito „Bėglys“ (angl. „The Fugitive“), versiją. Apie tai praneša kino portalas „Deadline“, kuris yra glaudžiai susijęs su studija. Pasak studijai artimų šaltinių, „Warner Bros.“ jau kažkurį laiką svarsto galimybę perkelti į kino ekranus šią neteisingai žmonos nužudymu apkaltinto daktaro istoriją.

Pirmą kartą „Bėglį“ buvo galima pamatyti 1963-1967 metais televiziniame seriale, kurį transliavo kanalas ABC. Būtent šis televizinis projektas ir tapo pagrindiniu, 1993 m. išleisto pilnametražio filmo pamatu, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko tada vis dar „ant bangos“ buvęs Harrisonas Fordas. Andrew Daviso režisuotas ir 40 milijonų kainavęs filmas tapo finansiniu hitu, visame pasaulyje užsidirbęs 368 milijonus dolerių. Taip pat juosta buvo nominuota septyniems Oskarams, tarp kurių už geriausią metų filmą, ir pelnė vieną JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimą už antraplanį vaidmenį, kurį įgyvendino Tommy‘is Lee Jonesas.

Kas liečia naująją „Bėglio“ versiją, tai kol kas nežinoma, ar projektas taps tiesioginiu perdirbiniu, ar visgi bus pateikta nauja vizija. Taip pat sklinda kalbos, jog tai gali būti ir originaliosios juostos tęsinys. Būsimam filmui scenarijų parašys Christina Hodson, o prodiuserio pareigas atliks Arnoldas Kopelsonas, dirbęs prie originalaus filmo.

1998 metais į kino ekranus atkeliavo taip vadinamas šalutinis „Bėglio“ projektas „Įstatymo tarnai“ (angl. U.S. Marshalls“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Wesley‘is Snipesas ir originaliame filme pasirodęs Tommy‘is Lee Jonesas. Tačiau juostos pasirodymas nebuvo toks sėkmingas kaip originalo, todėl jis sugebėjo visame pasaulyje užsidirbi šiek tiek daugiau nei 100 milijonus.

Kada prasidės naujojo „Bėglio“ filmavimas ir kada planuojama išleisti filmą, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Deimantas / 2015 gegužės 13

    Ne į temą, bet girdėjau tokias kalbas, kad bus „Space Jam 2“. Tai tiesa?