Clintas Eastwoodas kurs filmą apie didvyriu tapusį pilotą

Clintas Eastwoodas kurs filmą apie didvyriu tapusį pilotą

Kino ikona Clintas Eastwoodas, panašu, jau niekada nesumažins apsukų. Šį kartą „The Hollywood Reporter“ išsiaiškino, kad režisierius jau pradėjo dirbti prie naujojo savo projekto.

Kaip režisieriui jau tapo įprasta, jis režisuos dar vieną filmą, paremtą tikra istorija. Šįkart C. Eastwoodo akiratyje atsidūrė visai neseniai išgarsėjęs didvyris – kapitonas Chesley‘is Sullenbergeris. 2009 metais jis Hadsono upėje sėkmingai nutupdė po pakilimo sugedusį „US Airways“ lėktuvą. Nei vienas iš 155 lėktuvu skridusių žmonių nenukentėjo.

C. Eastwoodo filmą eilinį kartą finansuos studija „Warner Bros“, o juostos prodiuseriais taps Frankas Marshallas, Allyn Stewart, Timas Moore‘as ir pats C. Eastwoodas. Aktorius Harrisonas Fordas, garsėjantis savo pomėgiu pilotuoti, buvo tas žmogus, kuris C. Sullenbergerį supažindino su prodiuseriu F. Marshallu, todėl garsių pavardžių šio filmo istorijoje netrūksta..

Galima neabejoti, kad filmas, šiuo metu vadinamas „Stebuklu Hadsono upėje“ (angl. „Miracle on the Hudson“), kino pasaulyje bus itin laukiamas. Praėjusių metų pabaigoje pasirodęs naujausias C. Eastwoodo projektas „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“) eilinį kartą parodė, kad 85-metis režisierius gali nustebinti ir visko mačiusią publiką. Filmas, pasakojęs apie itin talentingą snaiperį ir tragišką jo lemtį, visame pasaulyje surinko daugiau nei pusę milijardo dolerių ir žibėjo Oskarų sezono metu.

Kol kas nežinoma, kada kino teatruose pasirodys „Stebuklas Hadsono upėje“, tačiau juostos filmavimas prasidės jau šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles