„Ties riba į rytojų 2“ nebus tradicinis tęsinys

„Ties riba į rytojų 2“ nebus tradicinis tęsinys

Dar visai neseniai pirmosios „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) dalies režisierius Dougas Limanas teigė, kad pasauliui pristatys absoliučiai revoliucingą filmo tęsinio idėją. Aišku, nereikėjo ilgai laukti, kad sužinotume, jog tęsinys bus… Na, ne toks jau revoliucingas. Vos po kelių dienų režisierius pasitaisė ir dabar jo planuose visai ne tęsinys, o priešistorė. Būtent tai, ko filmų mėgėjai ne itin laukia, kad ir apie ką ji bebūtų.

Kalbėdamas su žurnalistais iš portalo „Collider“, D. Limanas šiek tiek išsišnekėjo ir atskleidė kelias siužeto detales. Įskaitant ir tai, kad jis vėl apjungs jėgas su pirmosios dalies scenaristu Christopheriu McQuarrie. Kaip teigė režisierius – „istorija yra nepaprasta, daug geresnė nei originaliojo filmo. O pirmasis filmas man be galo patiko. O svarbiausia, tai tęsinys, kuris yra priešistorė“.

Ir nors priešistorė šiais laikais turi neigiamą skambesį, keli reiškiniai sufleruoja, kad ši tęsinys-priešistorė, visgi, yra tęsinys. Pirma, grįžta režisierius ir scenaristas. Antra – į pagrindinius vaidmenis taip pat sugrįš tiek Tomas Cruise‘as, tiek Emily Blunt. Na, o toliau galima tik galvoti, kiek pirmojoje dalyje nebuvo aprėpta kampų ir galimų istorijos vingių. Taip pat, siužetas įtraukia kelionę laiku, todėl tokia savotiška „priešistorė“ turi rimtą potekstę ir gali būti, kad veikėjai tęsinyje nukeliaus į praeitį ir taip filmas taps visos ateivių invazijos priešistore. Gal ir sunku susivokti, bet tai labai tikėtinas variantas.

Kad ir kaip ten bebūtų, filmo scenarijus jau parašytas, o filmavimo darbai turi prasidėti jau visai netrukus. Kada pasirodys „Ties riba į rytojų 2“ dar neskelbiama ir tai dalinai priklausys nuo smarkiai užkišto T. Cruise’o tvarkaraščio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles