„Legionas“ grįš trečiam sezonui

„Legionas“ grįš trečiam sezonui

Nemačiusiems ar negirdėjusiems apie šį serialą priminsime, jog jis pasakoja apie vaikiną – Daną Stevensą, kankinamą šizofrenijos ir besigydantį atitinkamoje įstaigoje. Viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai vaikinas supranta, jog jis neserga, o tiesiog turi ypatingų galių, kurių anksčiau nepajėgė suvokti.

Panašu, jog televizijos serialas po truputį įsitvirtina. Anksčiau buvo kilę kalbų dėl antrojo sezono likimo, tačiau jis pasirodė ir šiuo metu yra sėkmingai transliuojamas bei greitai pasieks finišą, o tam nė neįvykus gerbėjai gali būti laimingi žinodami, jog sulauks ir trečiojo sezono. Televizijos kompanija „FX“ pasitiki kūriniu ir nenorėdama prarasti „Marvel“ produkcijos užsakė jo tęsinį. Kompanijos prezidentas tinklelio kūrimui Ericas Schrieras džiaugėsi teigdamas, jog „antrasis sezonas pateisino visus lūkesčius ir pakeitė supratimą apie superherojų serialus“.

„Legionas“ (angl. „Legion“) lieka vienintelis kompanijos kūrinys, priklausantis „Marvel“ visatai, po to, kai anksčiau planuotas animacinis „Deadpool“ filmukas buvo atšauktas ir nė neišvydo dienos šviesos. Noahas Hawley‘is liks pagrindiniu režisieriumi. Tikimasi, jog pagrindinis aktorių kolektyvas taip pat nesikeis, o serialas pasirodys iki 2020 metų. Mat tuomet suplanuotas kito puikaus N. Hawley‘iaus kūrinio „Fargo“ ketvirtasis sezonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles