„Hanibalas“ gali persikelti į didžiuosius ekranus

„Hanibalas“ gali persikelti į didžiuosius ekranus

Praėjusį savaitgalį pasibaigė serialas „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“), nuo pat jo pradžios 2013 metais liaupsintas kritikų, tačiau pritraukęs itin mažai žiūrovų. Serialo gerbėjai, tiesa, yra itin aktyvus, todėl iškart pasibaigus serialui buvo pradėta kalbėti apie tai, kokiu kitu būdu galima pratęsti istoriją apie garsųjį serijinį žudiką.

Po paskutinės serialo serijos „Hanibalo“ kūrėjas Bryanas Fulleris duodamas interviu leidiniui „The Hollywood Reporter“ atskleidė, kad serialas dar nėra galutinai miręs. Nors po trijų sezonų „Hanibalas“ buvo nutrauktas dėl per mažų reitingų, B. Fulleris teigia, kad susidomėjimas serialu yra nemenkas.

Vienas iš jam siūlytų būdų pratęsti seriale pradėtą istoriją – sugrąžinti Hanibalą į didžiuosius ekranus. Anot B. Fullerio, jo serialas nuo pat pradžių priminė nepriklausomų filmų stilių, o pagrindiniai aktoriai – Hanibalą įkūnijęs Madsas Mikkelsenas ir Vilą Grehemą vaidinęs Hugh Dancy – yra įpratę dirbti kine.

Kitas galimas variantas yra papasakoti likusią istoriją mini serialo pavidalu. Visai tikėtina, kad didžiausias serialo išlaidas kompensuojanti prancūzų kompanija „Gaumont“ ras partnerį Amerikoje, sutiksiantį finansuoti ne itin didelį mini serialo biudžetą.

Kaip beatsitiktų, serialo pratęsimas turėtų susilaukti nemenko susidomėjimo. Trečiajame „Hanibalo“ sezone buvo pateikta Thomaso Harriso knygos „Raudonasis drakonas“ (angl. „Red Dragon“) adaptacija, kas reiškia, jog toliau seriale turėtų būti rodomi „Avinėlių tylėjime“ (angl. „The Silence of the Lambs“) pateikiami įvykiai. 1991 metais pagal šią knygą sukurtas filmas su Anthony Hopkinsu ir Jodie Foster priešaky susižėrė krūvą Oskarų, todėl nauja knygos adaptacija neabejotinai keltų susidomėjimą. B. Fulleris yra minėjęs, kad serialo prodiuseriai nesugebėjo gauti teisių į šią knygą, tačiau tikėtina, kad kuriant filmą situacija būtų visai kitokia.

Kadangi aktorių kontraktai jau yra pasibaigę, aiškios datos, kada verta tikėtis naujienų apie „Hanibalo“ pratęsimą, nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles