Filmas apie FIFA organizaciją tapo nepelningiausiu filmu istorijoje

Skandalų krečiama pasaulinė futbolo asociacija FIFA pasiekė naują rekordą kino pasaulyje. Tiesa, mažai tikėtina, kad Seppas Blatteris juo didžiuosis – pranešama, kad apie FIFA sukūrimą pasakojantis filmas „Jungtinės aistros“ (angl. „United Passions“) įeis į istoriją kaip mažiausiai per premjerinį savaitgalį JAV užsidirbęs filmas.

Pasak „The Hollywood Reporter“, per premjerinį savaitgalį „Jungtinės aistros“ užsidirbo 918 dolerių. Filmas buvo rodomas vos viename Niujorko kino teatre ir po pirmojo savaitgalio buvo visiškai išimtas iš apyvartos.

„Jungtinės aistros“ daugiausiai kalbų sukėlė dėl keisto filmo finansavimo. Kaip pranešė su juostos kūrimu susiję žmonės, apie 90 procentų filmo, kainavusio apie 32 milijonus, išlaidų padengė pati FIFA organizacija. Turbūt dėl to filme ji yra pateikiama itin gražiai – užduotis įkūnyti S. Blatterį buvo patikėta Oskarui nominuotam Timui Rothui, kuris dar kartą įrodė neeilinę pinigų galią Holivude.

Neseniai duodamas interviu leidiniui „The Hollywood Reporter“ filmo režisierius Fredericas Auburtinas pripažino, kad šis filmas yra itin gėdingas ir jis nesididžiuoja, kad prisidėjo prie jo kūrimo. Ne kasdien matomi tragiški kritikų atsiliepimai ir FIFA krečiantys skandalui prie filmo sėkmės tikrai neprisidėjo.

Tiesa, reikia paminėti, kad kitose valstybėse „Jungtinėms aistroms“ sekėsi kiek geriau. Propagandinis filmas apie itin korumpuotą organizaciją surinko 150 tūkstančių dolerių prie tokių projektų pripratusioje Rusijoje, kur daugelis žiūrovų į filmą ėjo norėdami pamatyti naująjį jų valstybės pilietį Gerardą Depardieu. Vengrai ir portugalai prie filmo sėkmės pridėjo po kelis tūkstančius dolerių.

Įdomu, kad naujasis antirekordas buvo pasiektas likus vos savaitei iki įspūdingo rekordo sulaužymo. Kitas filmas apie jau seniai turėjusius išnykti padarus, kurie dėl savo agresyvumo ir gobšumo kenkia visiems aplinkiniams – „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) – per premjerinį savaitgalį surinko daugiau nei 500 milijonų dolerių visame pasaulyje ir tapo pirmuoju tai padariusiu filmu per visą istoriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles