Bus kuriama antroji „Žmogaus iš plieno“ dalis

Bus kuriama antroji „Žmogaus iš plieno“ dalis

Pakankamai didelėje duobėje pastaruoju metu gyvenantis „DC“ pasaulis (apart kelių atskirų projektų), galiausiai gavo savotišką prošvaistę. O jei tiksliau, studija „Warner Bros.“ paskelbė, kad pradeda kurti „Žmogaus iš plieno“ (angl. Man of Steel) tęsinį, kurio gerbėjai prašė jau beveik 10 metų.

Būtent Zack Snyderio „Žmogus iš plieno“, kuriame Supermeną įkūnijo Henry Cavillas, pasirodė 2013 metais ir, galima sakyti, paleido DCEU visatą. Arba, bent jau uždegė pirmąją kibirkštį, nes vėliau sekę vos keli filmai sugebėjo patenkinti gerbėjus, o pati visata taip ir neįsivažiavo. Dabar, kai studijos valdymą perėmė Davidas Zaslavas, panašu, kad kažkas ryškėja, nepaisant daugybės atšauktų projektų. Kaip praneša The Hollywood Reporter, antrojoje filmo apie Supermeną dalyje turėtų sugrįžti ir Henry‘is Cavillas.

Taip pat pranešama, kad studija ieško scenaristo, kuris rašytų antrojo filmo istoriją. Kadangi tai tik pati proceso pradžia, jokių konkrečių žinių dar nėra apart paties aktoriaus, nors kalbama, jog studija jau turi režisierių sąrašą, iš kurio norėtų rinktis. Ir tame sąraše yra Christopheris McQuarrie‘is, kuris dabr kuria naujausias „Misijos neįmanomos“ (angl. Mission Impossible) dalis.

Taip pat, kaip ir darosi aišku, kad būtent Supermenas bus viena esminių figūrų kalbant apie DCEU ateitį ir galima manyti, kad būtent Supermenas bus savotiškas Geležinio žmogaus atitikmuo „Marvel“ visatoje. Šias kalbas ypatingai paskatina ir tai, jog Dwayne‘as Johnsonas dar nuo San Diego Comic Con renginio visus gerbėjus erzina apie jo personažo akistatą su Supermenu. Tiksliau, kas laimėtų, jei Supermenas stotų prieš Juodąjį Adamą. Tiesa, pastarasis kinus pasieks jau visiškai netrukus, tad galėsime įvertinti naujojo anti-herojaus galią.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles