Sarah Wayne Callies grįžta į serialą „Kalėjimo bėgliai“

Sarah Wayne Callies grįžta į serialą „Kalėjimo bėgliai“

Oficialiai pranešama, kad aktorė Sarah Wayne Callies grįžta į atnaujinamą „Fox“ televizijos serialą „Kalėjimo bėgliai“ (angl. „Prison Break“). Aktorė, šiuo metu besifilmuojanti „USA Network“ televizijos seriale „Kolonija“ (angl. „Colony“), vėl imsis daktarės Saros Tankredi vaidmens „Kalėjimo bėgliuose“. S. W. Callies prisijungia prie taipogi į serialą sugrįžusių kolegų Wentwortho Millerio ir Dominiko Purcello, kurie vėl vaidins atitinkamai Maiklą Skofildą ir Linkolną Barousą.

Naujosiose serijose, kurių veiksmas prasideda iš karto po tariamos Maiklo mirties, Saros gyvenimas eina į priekį ir ji kartu su savo nauju sutuoktiniu (kurį, kaip skelbiama, vaidins kviestinis aktorius Markas Feuersteinas) augina savo ir Maiklo vaiką. Kai iš tam tikrų užuominų ima aiškėti, kad Maiklas gali būti gyvas, Sara susivienija su Linkolnu tam, kad suplanuotų didžiausią pabėgimą per visą serialo istoriją.

Papildoma aktorių atranka bus paskelbta netrukus. Šaltinių teigimu, dauguma senosios komandos narių sugrįš į atnaujinamą serialą. Iš jau žinomų serialo naujokų minimi Augustus Prew‘as, Rickas Yune‘as ir Steve‘as Mouzakis.

S. W. Callies dalyvavimas patvirtintas po to, kai „Kalėjimo bėglių“ prodiuseriai suderino su „Universal Cable Productions“ „Kolonijos“ serialo filmavimo tvarkaraštį taip, kad aktorė galėtų grįžti į kultinį serialą. „Abi pusės parodė daug geros valios ir daug sunkaus darbo“, derybų procesą komentavo S. W. Callies.

Naujosios „Kalėjimo bėglių“ serijos žiūrovus pradžiugins jau 2016 – 2017 m. sezone, tačiau konkreti data dar kol kas nėra nustatyta.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. El Bebro / 2016 kovo 15

    O jeigu paimt, ir visiškai nelietuvint vardų/pavardžių? Arba, pradžiai, suredaguot tekstą?

    Prašom užpildyti visus laukelius. Užpildžiau paiešką. Netinka.

  2. El Bebro / 2016 kovo 15

    Ir dabar ne 12:40.