Filmuojama atnaujintos „Taksi“ serijos penktoji dalis

Filmuojama atnaujintos „Taksi“ serijos penktoji dalis

Tai prasidėjo – legendinis „Taksi“ (pranc. „Taxi“) jau penktą kartą išriedės į gatves! Pakviestas dalyvauti išankstinėje Luco Bessono fantastinio filmo „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of a Thousand Planets“) premjeroje, organizuotoje birželio 25 d. Saint-Denis kino teatre, į kurį, derinantis prie filmo kolorito, buvo nutiestas ne raudonas, o mėlynas kilimas, režisierius Malikas Bentahla čia atvyko tiesiai iš perdirbinio/ tęsinio filmavimo aikštelės – būsimosios juostos filmavimo darbai oficialiai prasidėjo tą pačią dieną Paryžiuje. Pakalbintas prancūzų interneto portalo „AlloCiné“ režisierius kukliai, tačiau kartu ir su entuziazmu atskleidė keletą detalių apie penktąją „Taksi“ serijos dalį, kuri žada būti „vaikų svajonė“ – jo premjeros laukiama 2018 m. balandžio 11 d., o išankstinė premjera Marselyje įvyks balandžio 7 d.

Kokia nuotaika po pirmos filmavimo dienos?

Pirma filmavimo diena! Šiandien pat pradėjome su Francku Gastambide‘u. Mes kaip vaikai. Matydami visas tas kabinas, skirtas mums, perkuriantiems šią legendinę seriją, labai didžiuojamės. Tikimės nenuvilti fanų.

Koks požiūris į šią penktąją „Taksi“ dalį? Kaip šią istoriją prikelti naujam gyvenimui?

Ji bus perkuriama tokia pačia maniera, kokia kartu su Francku ėmėmės filmo „Pataja“ (pranc. „Pattaya“, 2016 m.) – pabandėme jau esamą istoriją perkelti į savo pasaulį kartu išlikdami ištikimi pradinei „Taksi“ idėjai. Atsinešėme savo juokelius, savo energiją, tačiau viskas su Luco Bessono priežiūra, kuris viskam šiek tiek vadovauja.

Lucas Bessonas kaip tik savo „Twitter“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje užfiksuotas skaitomas scenarijus: kaip išgyvenat tokius momentus?

Tai lyg treniruotė su Zidane‘u! Iš pradžių norisi jį paliesti, kad įsitikintume, jog jis yra tikras, pirmas dešimt minučių visada ištinka šokas… O paskui jis mums padeda įveikti šią šoko būseną pats imdamasis darbo ir turėdamas scenarijų, kuris nutiesia visus tolesnius kelius. Taip ir čia. Iš tiesų, mes esame labai patenkinti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles