Prie antros „Skilimo“ dalies jungiasi ir „Amerikietiškos siaubo istorijos“ žvaigždė

Prie antros „Skilimo“ dalies jungiasi ir „Amerikietiškos siaubo istorijos“ žvaigždė

Šiais metais pasirodžiusi M. Night Shyamalano juosta „Skilimas“ (angl. „Split“) per itin trumpą laiką tapo tikru hitu. Pastatyta už vos 9 milijonus JAV dolerių juosta uždirbo virš 276 mln., kas visiems tapo didžia staigmena. Visai netrukus pats režisierius patvirtino, kad „Skilimo“ veiksmas vyksta toje pačioje visatoje, kaip ir kitas jo kūrinys „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“), tad tęsinyje pasirodys ir jo žvaigždės Bruce’as Willisas su Samueliu L. Jacksonu. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad filme taip pat pasirodys ir „Amerikietiškos siaubo istorijos“ (angl. „American Horror Story“) žvaigždė Sarah Paulson.

Tai patvirtino ir pats režisierius M. Night Shyamalanas, kuris savo Twitter paskyroje negalėjo atsidžiaugti sėkme: „Neįtikėtina sėkmė turėti tokį ikonišką aktorių kolektyvą. Ponia Sarah Paulson jungiasi prie mūsų. #powerhouse“. Netrukus tai patvirtino ir pati Sarah Paulson, tačiau nėra atskleidžiama nei kokį personažą ji įkūnys, nei jo svarba.

Dar visai nesenai autorius buvo patvirtinęs, jog pirmos „Skilimo“ dalies pabaiga turėjo būti visai kitokia. M. Night Shyamalanas atskleidė pasiekęs susitarimą su „Disney“, jog Bruce’as Willisas finalinėse scenose turėjo pasirodyti Davido Dunno personažu. Režisierius taip pat pranešė, jog visai nedaug trūko, jog būtų įtraukęs ir keletą scenų iš originaliojo „Nepalaužiamojo“ kovos scenų tarp Davido Dunno ir Samuelio L. Jacksono „Mr. Glass“ personažo. Ir visgi, tų scenų buvo atsisakyta, kadangi filmas taptų labiau „Nepalaužiamojo“ pratęsimo skelbimu, o ne sėkmingu „Skilimo“ finišu.

„Skilimo“ tęsinyje pasirodys visas žvaigždžių desantas – „Nepalaužiamojo“ žvaigždės Bruce’as Willisas (D. Dunnas), Samuelis L. Jacksonas (E. Prince/Ponas Stiklas), pirmos „Skilimo“ dalies aktoriai Jamesas McAvoy (K. Wendell Crumb) su Anya Taylor-Joy (C. Cooke) bei „naujokė“ Sarah Paulson. Į didžiuosius kino ekranus antroji „Skilimo“ dalis atkeliaus 2019-ųjų metų sausio 18-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles