Iš Diunkerko Tomas Hardy‘is keliasi į Bosnijos karo sūkurį

Iš Diunkerko Tomas Hardy‘is keliasi į Bosnijos karo sūkurį

Iš oro pajėgų į pėstininkus? Panašu, kad tokia „karinė karjera“ kine klostosi britų aktoriui Tomui Hardy‘iui. Naujausiame britų režisieriaus Christopherio Nolano kariniame filme, nukeliančiame į Antrojo karo laikus, T. Hardy‘is vaidina lėktuvo pilotą. Tačiau jei naujausi gandai pasitvirtins, jam teks palikti lėktuvo kopkitą ir persikvalifikuoti į sausumos pajėgų atstovą – pranešama, kad T. Hardy‘is prisijungs prie Anthony‘io Llloydo memuarų „Mano karas baigėsi, aš jo taip ilgiuosi“ (angl. „My War Gone By, I Miss It So“) ekranizacijos. Anot amerikiečių leidinio „Variety“, A. Lloydo prisiminimų knygoje  pasakojamas jo karinis gyvenimas per Bosnijos – Serbijos karą, jo apmąstymai apie įsipareigojimus britų kariuomenei, apie tėvų skyrybas, apie atsiskyrimą nuo tėvo ir priklausomybė nuo heroino.

Būsimąjį filmą „Mano karas baigėsi, aš jo taip ilgiuosi“ režisuos amerikietis Gavinas O‘Connoras, su kuriuo T, Hardy‘iui jau teko bendradarbiauti filme „Kovotojai“ (angl. „Warrior“, 2011 m.) – šiame filme, be pasakojimo apie mišrius kovos menus, rodoma ir suskilusios šeimos siužetinė linija. Atrodo, kad būsimasis T. Hardy‘io ir G. O‘Connoro bendras projektas žada būti bent šiek tiek panašus į ankstesnį jų darbą.

Tačiau kalbant apie T. Hardy‘į, negalima nepastebėti, kad šiuo metu jis dalyvauja daugelyje projektų: rugsėjį jis filmuojasi „Marvel“ komikso ekranizacijoje apie blogiuką Geluonį (angl. Venom), vėliau neabejotinai seks papildomas serialo „Tabu“ (angl. „Taboo“) sezonas bei čiliečio Pablo Larraíno režisuojama drama „Tikras amerikietis“ (angl. „The True American“). Neseniai T. Hardy‘is atsisakė filmuotis nuotykių filme „Trigubas pasienis“ (angl. „Triple Frontier“) ir biografiniame filme apie britų muzikantą Eltoną Johną – taigi, jo tvarkaraštis suplanuotas kone minučių tikslumu! Ar jame atsiras vietos naujam kariniam filmui sužinosime visai netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles