Pasirodė pirmasis „Nuostabiosios moters“ kadras, paviešinti visi aktoriai

Pasirodė pirmasis „Nuostabiosios moters“ kadras, paviešinti visi aktoriai

Reikėjo laukti tikrai labai ilgai, tačiau Nuostabioji moteris galiausiai stoja prieš kino kameras. Prieš 75 metus pirmą kartą pasirodžiusi „DC“ komikse „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“). po keletos dešimtmečių įvairiausių trikdžių ir stabdymų, galinga kovotoja su kino studijos „Warner Bros.“ ir režisierės Patty Jenkins pagalbą pasieks kinus. O vakar galiausiai prasidėjo solinės „Nuostabiosios moters“ juostos filmavimas. Tuo pačiu „Warner Bros.“ paviešino pirmąjį kadrą iš būsimo filmo, o kartu ir paskelbė kitus aktorius.

Deja, iki šiol studija nėra atskleidusi, apie ką bus filmas. Siužetinę liniją „Warner Bros.“ laiko paslaptyje ir artimiausiu metu nežada jos paviešinti. Greičiausiai tai bus tik po „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) premjeros, kuriame pirmąsyk ir pamatysime Nuostabiąją moterį. Kaip žinia, ją suvaidins aktorė Gal Gadot. Taip pat dar nežinoma, kokiame laikotarpyje vyks veiksmas filme.

Pirmajame paviešintame kadre galime matyti, kaip G. Gadot vilki savo tradicinius šarvus. Fone matomas vienas Jungtinės Karalystės simbolių – Didysis Benas. Iš šio akcento galime spręsti, kad amazonių princesė kažkuriuo filmo metu atsidurs Londone.

Prie G. Gadot filme prisijungs nemažai žinomų aktorių. Be jau anksčiau paskelbto Chriso Pine‘o, vaidinsiančio Nuostabiosios moters meilės subjektą kapitoną Styvą Trevorą, filme taip pat išvysime Robin Wright, Danny‘is Hustonas, Davidas Thewlisas, Ewenas Bremneris, Saidas Taghmaoui‘is, Elena Anaya ir Lucy Davis. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad prie filmo planuoja prisijungti Nicole Kidman, o jai žadamas svarbus vaidmuo. Tačiau kol kas aktorės prie oficialaus aktorių sąrašo nematome.

„Nuostabioji moteris“ kino teatrus pasieks dar ne itin greitai. Ji bus trečioji „DC“ komiksų ekranizacija po „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ ir „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide squad“). Kine karingą amazonę išvysime 2017 m. birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles