Chrisas Tuckeris patvirtino, kad bus kuriama „Piko valanda 4“

Chrisas Tuckeris patvirtino, kad bus kuriama „Piko valanda 4“

Pirmasis „Piko valanda“ (angl. „Rush Hour“) filmas pasirodė 1998 metais ir tapo didele finansine sėkme. Po pirmosios dalies sukurti du filmo tęsiniai, išleisti 2001 ir 2007 metais. Visuose filmuose pagrindinius vaidmenis atliko Jackie’is Chan’as ir Chrisas Tuckeris, kurie vaidino du detektyvus – inspektorių Li ir Džeimsą Karterį.

Per neseniai vykusį interviu su ESPN filmo žvaigždė Chrisas Tuckeris buvo paklaustas apie galimą ketvirtąją „Piko valandą“ ir jo atsakymas buvo teigiamas. „Filmas tikrai bus kuriamas, Jack’is Chan’as yra pasiruošęs ir mes norime viską padaryti teisingai. Paskutinius 7 metus mes vis atsisakėme įvairiausių scenarijų, tačiau vakar pagaliau sutikome.“

Prieš tai sklandė gandai, kad filmų serija bus perkurta iš naujo, tačiau iš Chriso Tuckerio atsakymo galima spręsti, kad naujos serijos kol kas nebus. Visus ankstesnius „Piko valanda“ filmus režisavo Brett’as Ratner’is, tačiau šiemet kaip ir daugelis Holivudo žvaigždžių jis pakliuvo į seksualinio priekabiavimo skandalą, todėl tikėtina, kad prie serijos nesugrįš. Su nauju režisieriumi serija turėtų įgauti kur kas kitokią formą, todėl smalsu, kokį režisierių suras šis filmas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Ramunas / 2020 sausio 23

    Geras filmas