„Paramount“ atšaukė naujausią transformerių dalį

„Paramount“ atšaukė naujausią transformerių dalį

Pirmoji „Transformerių“ (angl. „Transformers“) dalis kino teatruose pasirodė 2007 metais ir iki dabar buvo sukurta net 4 jos tęsiniai. Naujausias filmas „Transformeriai: paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“) uždirbo gerokai mažiau negu ankstesnės dalys, todėl „Paramount“ studija nutarė imtis didelių pokyčių.

Šeštoji „Transformerių“ dalis turėjo pasirodyti kino teatruose 2019 metais, tačiau filmas dabar yra oficialiai atšauktas. Tai gali būti susiję su prastu paskutinio filmo pasirodymu, tačiau studija dar nesiruošia apleisti šios serijos. Sklinda gandai, kad studija nori visą seriją pradėti nuo pradžių ir sujungti su tokiais būsimais „Hasbro“ žaislų linijos filmais kaip „Eilinis Džo“ (angl. „G.I. Joe), „Mikronautai“ (angl. „Micronauts“) bei „Požemiai ir drakonai“ (angl. „Dungeons and Dragons“).

„Paramount“ patvirtino, kad šiemet pasirodantis „Kamanė“ (angl. „Bumblebee: The Movie“) bus paskutinis „Transformerių“ filmas iš šios serijos. Tai bus pirmasis filmas serijoje, kurio nerežisuos Michael’as Bay’us, šis darbas bus patikėtas „Kubo ir stebuklingas kardas“ (angl. „Kubo and the Two Strings“) režisieriui Travis’ui Knight’ui. „Kamanė“ kino teatruose pasirodys gruodžio 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles