Aktoriai Willas Ferrellas ir Ryanas Reynoldsas vaidins muzikinėje „Kalėdų giesmės“ versijoje

Aktoriai Willas Ferrellas ir Ryanas Reynoldsas vaidins muzikinėje „Kalėdų giesmės“ versijoje

Šiemet Kalėdiška dvasia pasireiškia tikrai anksti. Aktoriai Willas Ferrellas ir Ryanas Reynoldsas pranešė dirbantys ties klasikinės Charleso Dickenso pasakos „Kalėdų giesmė“ (angl. „A Christmas Carol“) muzikine filmo versija.

 Seanas Andersas ir Johnas Morrisas, kurie dirbo ties filmų „Tėtukas namie“ (angl. „Daddy’s Home“) serijomis, sukūrė naujos „Kalėdų giesmės“ filmo versijos scenarijų bei režisuos šį projektą, kuriame išvysime legendinius komedijų aktorius W. Farrellą ir R. Reynoldsą. Deja, daugiau detalių apie šį projektą paskelbta nėra ir nežinoma, kokie vaidmenys atiteko aktoriams. Tačiau panašu, kad šis filmas domina ne vieną kino kompaniją ir dėl teisių į filmą derasi kelios kompanijos. W. Farrello kino gamybos kompanija „Gloria Sanchez“ ir R. Reynoldso „Maximum Effort“, kartu su „Mosaic“ prodiusuos šį naują muzikinį „Kalėdų giesmės“ projektą, kartu su filmo režisieriais S. Andersu ir J. Morrisu.

1843 m. Ch. Dickenso novelė pasakoja apie šykštuolį Ebenyzerį Skrudžą, kurį Kalėdų išvakarėse aplanko Kalėdų dvasios iš praeities, dabarties ir ateities. Ši istorija didiesiems kino ekranams buvo adaptuota jau daugybę kartų ir tiek pat kartų skirtingos kino gamybos kompanijos buvo įsigijusios teises į šios pasakos ekranizavimą. Pora tokių projektų – 1988 m. aktoriaus Billo Murray‘aus komedija „Nauja kalėdinė pasaka“ (angl. „Scrooged“) ir 1992 m. „Mapetų Kalėdų giesmė“ (angl. „The Muppet Christmas Carol“).

Aktorius R. Reynoldsas neseniai pasirodė filme „Greiti ir įsiutę: Hobsas ir Šo“ (angl. „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“), o toliau aktorių išvysime tokiuose kino projektuose kaip Michaelo Bay‘aus „Netflix“ veiksmo filmas „6 Underground“, kino kompanijos „Lionsgate“ filmo tęsinyje „The Hitman’s Wife’s Bodyguard“ ir artėjančiame režisieriaus Shawno Levy‘io filme „Free Guy“ (liet. „Laisvas vaikinas“). Aktorių W. Farrellą pastaruoju metu buvo galima išgirsti filme „Lego filmas 2“ (angl. „The Lego Movie 2: The Second Part“), o ateityje aktorius vaidins tokiuose filmuose kaip komedija „Downhill“ ir kino studijos „Fox Searchlight“ 2014 m. Švedų filmo „Force Majeure“ perdirbinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles