„Džokeris 2“ bus miuziklas, Harlę Kvin gali suvaidinti Lady Gaga

„Džokeris 2“ bus miuziklas, Harlę Kvin gali suvaidinti Lady Gaga

Kaip ir buvo galima numanyti, pasirodžius pirmosioms naujienoms apie tai, jog Toddas Phillipsas parašė scenarijų „Džokerio“ tęsiniui „Džokeris: Beprotybė dviem“ (angl. Joker: Folie à Deux), iškart pradėjo atsirasti ir daugiau naujienų susijusių su šiuo filmu. Pirmiausia, tai tęsinio žanras, o kartu ir prie projekto potencialiai prisijungianti žvaigždė.

Turbūt didžiausias netikėtumas absoliučiai visiems, kurie matė pirmąją dalį, yra būsimo tęsinio žanro pasirinkimas. Prieš tai buvęs sąlyginai trileris ar labai tamsi drama apie labai žmogišką ir daug psichologinių bėdų turintį antagonistą, pavirs miuziklu. Bent jau taip praneša „The Hollywood Reporter“. Kontrastas nežmoniškai didelis, tačiau tai paaiškina ir žvaigždę, su kuria, kaip pranešama, vyksta derybos dėl vieno iš personažų.

Vos pranešus apie tęsinį, būtent tęsinio pavadinimas sufleravo, kad Džokeris šįkart nebus vienas, nes pavadinime minimas psichikos sutrikimas yra būtent tai, kai psichoze dalijamasi su dar vienu žmogumi. Taigi, viskas vedą į amžiną Džokerio partnerę Harlę Kvin. Ir būtent šiam vaidmeniui bandoma susiderėti su Lady Gaga. Visai nenuostabu, kad tokio plataus spektro menininkė, gebanti tiek dainuoti, tiek nepriekaištingai vaidinti, galėtų atitikti visus Harlės reikalavimus bet kuriomis prasmėmis. Įskaitant ir savotišką panašumą su šviesiaplauke superblogiuke.

Ar šios versijos pasitvirtins, neabejotinai sužinosime jau labai greitai. Paprastai patvirtinimų ar paneigimų po tokių žinių sulaukiame labai greitai, ypatingai, jei kalbama apie tokio dydžio aktorius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles