Neillas Blompkampas imasi naujo „Svetimo“ filmo

Neillas Blompkampas imasi naujo „Svetimo“ filmo

Taip jau atsitiko, kad didelio noro dėka buvo atgaivinta „Svetimo“ (angl. „Alien“) franšizė. Maždaug prieš mėnesį filmų apie futuristinius lūšnynus kūrėjas Neillas Blompkampas savo naujojo filmo „Čapis“ (angl. „Chappie“) pristatymo metu pasidalijo konceptiniu menu, skirtu tariamai, tuo metu dar nė neegzistavusiai idėjai apie „Svetimą“.

Pristatinėdamas savo naująjį filmą režisierius N. Blomkampas lyg netyčia leptelėjo, kad turi idėją naujam „Svetimo“ filmui. Jis iškart parodė, kokį konceptinį meną yra paruošęs savo vizijai, bet iškart pridūrė, kad tai darė tik dėl didelio noro, o ne dėl to, kad yra oficialiai nusamdytas tą daryti. Režisierius tuomet teigė, kad labai norėtų kurti naująjį filmą ir, kad „tai galėtų įvykti“. Na, o naująją žinią apie tai, kad jis oficialiai apsiima filmo kūrimą režisierius pranešė per savo paskyrą „Instagram“.

„Svetimo“ istorija buvo sąlyginai atgaivinta prieš porą metų, kai režisierius seras Ridley‘is Scottas panaudojo šią medžiagą kurdamas „Prometėjų“ (angl. „Prometheus“). Tiesa, tas filmas buvo daugmaž priešistorė. Dabar R. Scottas kartu su studija „20th Century Fox“ kurią antrąją „Prometėjaus“ dalį, kurioje, kaip buvo pranešta, Svetimas nebus įtrauktas. Nepaisant to, naujasis „Svetimo“ filmas pasakos apie įvykius jau po antrosios „Prometėjaus“ dalies, tad istorinė linija bus kažkiek susijusi.

Iškyla tik paskutinis klausimas, ar konceptiniam mene matomi Sigourney Weaver ir Michaelas Biehnas sugrįš į „Svetimo“ franšizę? Neabejotina, kad apie tai sužinosime tikrai greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles