Atskleidžiama, koks likimas „Nepriklausomybės dienoje“ ištiko Willo Smitho personažą

Kino studija „20th Century Fox“ kartu su pirmuoju filmo „1996-ųjų metų karas“ (angl. „War of 1996 m.) anonsu paleido ir „Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ (angl. „Independence Day: resurgence“) skirtą interneto puslapį.

Kvazidokumentinio pobūdžio žvilgsnis į pirmąjį filmą, duoda užuominą apie būsimą projektą ir tokiu būdu sujungia „Nepriklausomybės dieną“ (angl. „Independence Day“) su būsimu jos tęsiniu, pasirodysiančiu po beveik dvidešimties metų nuo pirmtako išleidimo.

„1996-ųjų metų karas“ pateikia keletą užuominų, apie tai, kas nutiko „Nepriklausomybės dienos“ personažams – įskaitant ir apie Willo Smitho suvaidinto pulkininko Stiveno Hilerio mirtį.
Interneto puslapio duomenimis, „atliekant bandomąjį ESD – pirmojo prieš ateivius nukreipto naikintuvo – skrydį, nežinomas gedimas sukėlė priešlaikinę pulkininko Hilerio mirtį. Hilerio, kurio nesavanaudiška ataka prieš ateivių pagrindinį laivą tiesiogiai lėmė priešo pralaimėjimą, indėlis 1996-ųjų metų kare padarė jį visame pasaulyje mylimu didvyriu. Gedi žmona Džazmin ir sūnus Dylanas.“
Šio personažo mirtis 2007 m. atmeta bet kokias galimybes naujame filme išvysti Willą Smithą bent epizodiškai Tačiau žinoma, panašu, kad Dylanas bus vienas iš naujojo filmo personažų.

„Nepriklausomybės diena“ buvo tik pradžia. Visada žinojome, kad bus grįžta prie šio projekto. Šis filmas iš naujo apibrėžė vadinamojo „įvykių filmo“ žanrą. Šio filmo tęsinys žada neįsivaizduojamo masto pasaulinį spektaklį. Panaudodamos atkuriamąją ateivių technologiją, Žemės tautos kartu sukūrė didžiulę apsaugos programą, skirtą apsaugoti planetą. Tačiau ateiviai per tą laiką taip pat nesnaudė, ir niekas nesitikėjo tokio jų progreso ir anksčiau dar nematytos sukauptos jėgos. Tik saujelė drąsių vyrų ir moterų gali išgelbėti pasaulį nuo sunaikinimo.

„Nepriklausomybės diena: Atgimimas“ kinus pasieks kitų metų birželio 24 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles