Ridley Scottas patvirtino „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ bei „Svetimo“ serialų kūrimą

Ridley Scottas patvirtino „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ bei „Svetimo“ serialų kūrimą

Reklamuodamas šį penktadienį kino teatruose pasirodysiantį „Gucci Mados Namai“ (angl. „House of Gucci“), režisierius Ridley Scottas patvirtino apie dviejų, populiariausių jo sukurtų visatų išplėtimą. Tiek „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“), tiek „Svetimas“ (angl. „Alien“) bus papildyti su vaidybiniais televizijos serialais.

Pasak R. Scotto, scenarijus bei mitologija „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ serialui jau yra parašyta ir apima tik pirmas dešimt valandų, kas reiškia, kad kūrėjai jau iškart yra nusiteikę daugiau nei vienam sezonui. Daugiau informacijos apie šį projektą nepasidalyta, tačiau serijos gerbėjai jo laukdami gali žiūrėti neseniai debiutavusį dar vieną visatos papildymą, animacinį serialą „Blade Runner: Black Lotus“ (liet. „Bėgantis skustuvo ašmenimis. Juodasis lotosas“).

Tuo tarpu, nors „Svetimo“ serialas buvo paskelbtas jau praeitų metų gruodį, prie jo siužeto ir mitologijos vis dar dirbama, tačiau tikimasi taip pat paruošti pirmą dešimties valandų sezoną. Iš turimų detalių, už šį projektą atsakingas sėkmingų serialų „Fargo“ bei „Legion“ (angl. „Legion“) kūrėjas Noah Hawley, o istorija bus pirmoji „Svetimo“ mitologijoje, kuri vyksta Žemėje. Jos tikslas – sujungti nepamirštamus pirmojo filmo siaubo elementus su nesustojančiu veiksmu iš tęsinio, kad pateiktų žiūrovams kraupų ir įsimintiną reginį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles