Trečiai „Apgaulės meistrų“ daliai patvirtino režisierių

Nors kino ekranų dar nepasiekė antroji filmo „Apgaulės meistrai“ (angl. „Now You See Me“) dalis, studija „Lionsgate“ ruošiasi trečiojo filmo kūrimui. Tapo aišku, kad į režisieriaus kėdę ir vėl sugrįš Jonas Chu, kuris dirbo su 2013 m. kino hitu tapusio filmo tęsiniu.

Likus dviem mėnesiams iki „Apgaulės meistrų 2“ pasirodymo kinuose, studija nelaukdama pasirašė sutartį su režisieriumi. Sklinda kalbos, kad jeigu antrasis filmas bus finansiškai sėkmingas, tai studija gali neapsiriboti dviem tęsiniais, o imtis ir ketvirtos dalies kūrimo.

Originalusis filmas, kurį 2013 metais pristatė prancūzų režisierius Louisas Leterrieras, visame pasaulyje užsidirbo stulbinančius 352 milijonus dolerių. Iki dabar sunku patikėti, jog juosta sulaukė tokios finansinės sėkmes. L. Leterrieras atsisakė kurti tęsinį, nes norėjo padirbėti su Sacha Baronu Cohenu filme „Šnipas per klaidą“ (angl. „Grimsby“). Deja filmas patyrė visišką fiasko tiek Šiaurės Amerikoje, tiek ir visame pasaulyje.

Antroje „Apgaulės meistrų“ dalyje ir vėl išvysime Morganą Freemaną, Woody Harrelsoną, Jessie‘į Eisenbergą, Marką Ruffalo, Michaelą Cane‘ą, Dave‘ą Franco, Danielį Rafdcliffe‘ą ir kt. aktorius.

Apačioje antrosios dalies anonsas:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulė / 2016 balandžio 19

    Būtinai reikės pamatyti, nes pirmoji dalis tikrai užkabino 😉 ir aktoriai vieni iš mėgstamaiusių <3