Willemas Dafoe „Teisingumo lygoje“ suvaidins teigiamą personažą

Willemas Dafoe „Teisingumo lygoje“ suvaidins teigiamą personažą

Populiarus Holivudo aktorius Willemas Dafoe, kuris komiksų gerbėjams gerai pažįstamas iš savo pasirodymo Žaliojo Goblino vaidmenyje „Marvel“ studijos kuruojamame Samo Raimio „Žmoguje-vore“ (angl. „Spider-Man“), suvaidins dar vienoje komiksų ekranizacijoje. Kalbama apie „DC“ komiksus ir jo pasirodymą būsimame filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“).

Pasak vidinių šaltinių, W. Dafoe suvaidins teigiamą personažą. Žinoma, tai bus gana retas atvejis, kai aktorius vaidins gerietį. Įdomu ir tai, kad neseniai prie projekto prisijungė dar vienas „Žmogaus-voro“ dalyvis, Oskaro laureatas už filmą „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“) J. K. Simmonsas, kuriam patikėtas komisaro Gordono vaidmuo.

„Teisingumo lygos“ filmavimas jau prasidėjo. Juostą režisuoja „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir „Betmenas prieš Suprmeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Supermen: Dawn of Justice“) režisierius Zackas Snyderis. Filme vaidina Henry‘is Cavillis, Benas Affleckas, Ezra Milleris, Gal Gadot, Jasonas Momoa, Amy Adams, Amber Heard ir kt. aktoriai.

Filmo „Teisingumo lyga. 1 dalis“ premjera numatyta 2017 m. lapkritį, o antroji dalis pasirodys jau 2019 metais. Artimiausias „DC“ komiksų perkėlimas į kino ekranus įvyks jau šiais metais. Kino ekranuose pasirodys „Savižudžių būrys“ (angl. Suicide Squad“), kurio premjera numatyta šių metų rugpjūtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles