Sakalo akis pasirodys naujajame Kapitono Amerikos filme

Sakalo akis pasirodys naujajame Kapitono Amerikos filme

Kitais metais kino teatruose pasirodysiantis „Marvel“ studijos filmas „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) ir toliau stebina veikėjų gausa. Kaip praneša Holivudo naujienų tinklapis „The Hollywood Reporter“, aktorius Jeremy Renneris kitąmet pasirodysiančiame filme dar kartą įkūnys Sakalo akį (angl. Hawkeye).

Ši žinia nebuvo paskelbta tiesiogiai ir labiau buvo susijusi su kitu J. Rennerio projektu. Kaip pranešama, aktorius, kartu su Amy Adams, vaidins filme „Tavo gyvenimo istorija“ (angl. „The Story of Your Life“), kurį režisuos Denisas Villeneuve. J. Renneris šioje juostoje filmuosis nuo birželio mėnesio, o iki tol šį pavasarį turėtų būti įsitraukęs į filmo „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ filmavimo darbus.

Tokios naujienos dar kartą patvirtina, kad J. Renneris yra vienas iš geidžiamiausių Holivudo aktorių. Savo garsųjį Sakalo akies personažą jis gegužės 1-ąją jau trečiąjį kartą įkūnys filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“). Liepos 31-ąją jį bus galima išvysti filme „Misija neįmanoma 5“ (angl. „Mission Impossible 5“). Kartu su šiais darbais bei filmu „Bornas. Palikimas“ (angl. „The Bourne Legacy“) J. Renneris yra įsitvirtinęs veiksmo žanre, nors už savo draminius vaidmenis jau yra nominuotas dviem Oskarams.

Tuo tarpu „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ įsitvirtino savo vietą kaip vienas laukiamiausių kitų metų filmų. Juostoje, pasakosiančioje apie tarp superherojų kylančius nesutarimus dėl jų privatumą pažeidžiančių įstatymų, pasirodys ne vienas žiūrovams pažįstamas veikėjas, tarp kurių bus ir Juodoji našlė, Sakalas bei Juodoji pantera. Konfliktų centre atsidurs Kapitonas Amerika ir Geležinis žmogus, tačiau pastarosiomis savaitėmis didžiausias gerbėjų dėmesys yra nukreiptas ne į juos. Po įspūdingo susitarimo su „Sony“ studija, „Marvel“ gavo teisę savo filmuose naudoti garsųjį Žmogų-vorą. Kaip spėjama, jis pirmą kartą pasirodys būtent trečiajame Kapitono Amerikos filme.

To dar teks šiek tiek palaukti. Juostos filmavimas prasideda jau šį pavasarį, tačiau filmo „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ premjera numatoma tik 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles