Emma Stone taip pat prakalbo apie seksizmą Holivude

Emma Stone taip pat prakalbo apie seksizmą Holivude

Kino teatruose besisukančiame spalvingame Damieno Chazelle‘io miuzikle „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) Emma Stone vaidina jauną merginą, kuri užkariauti Holivudą, ir vis nesėkmingai vaikštančią iš vienos aktorių atrankos į kitą, kur ji atiduoda visas savo jėgas, nors dažnai tokių atrankų rengėjai nesivaržo jos pasirodymo pertraukti dėl menkniekių. Tačiau nepaisant visų ryškių spalvų ir lengvai įsimenančių dainų, D. Chazelle‘is šiame miuzikle atskleidžia ir žiauriąją kino pasaulio užkulisių pusę, o pagrindinė aktorė visiškai įsitraukia į šį vaidmenį, kuris atrodo labai įtikinamai. Ir ne be reikalo: lygiai kaip ir jos vaidinama veikėja, E. Stone užkariavo Holivudą panaudojusi savo talentą, savo grožį, savo ekspresiją – nuo paauglystės laikų ji buvo tiesiog improvizacijos karalienė; ir nemenką dozę motyvacijos. Duodama interviu „Rolling Stone“ ji atskleidė, kad jos svajonės išsipildymas pareikalavo savo kainos, o ji pati tapo Holivude vyraujančio seksimo auka. Ir ji, toli gražu, nėra pirmoji aktorė, prabilusi apie tai.

„Praeityje, per filmavimus, man būdavo sakoma, kad aš švaistau savo laiką, kai kitiems komandos nariams išsakydavau savo požiūrį ar pasidalydavau idėjomis. Aš nemėgstu dėl to skųstis, aš varžausi kalbėti apie tai, ką reiškia būti moterimi Holivude, tačiau kartais aš improvizuoju be ribų, juokiamasi iš mano pokštų, o paskui jie pasiūlomi kitiems ekipos kolegoms. Esu apvagiama, tiesiogine prasme. Arba, kai sakau: „Nemanau, kad ši frazė skambės gerai“, man atkerta: „Vis tiek suvaidink, o jei atrodys nekaip, iškirpsim montuodami“. Tik tiek, kad ta scena nebuvo iškirpta, ir, tiesą sakant, kino ekrane atrodė visai nekaip!“.

E. Stone nėra pirmoji aktorė, atkreipianti dėmesį į šią problemą ir į Holivude vyraujantį diskriminacinį požiūrį moterų atžvilgiu.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles