Michael’as Bay’us veda derybas režisuoti „DC“ Lobo filmą

Michael’as Bay’us veda derybas režisuoti „DC“ Lobo filmą

Nepaisant juostos „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“) finansinės nesėkmės, „Warner Bros.“ nesiruošia apleisti „DC“ filmų ir naujausi jos planai yra susiję su Lobo. Personažas pirmą kartą pasirodė 1983 metais kaip blogiukas ir  to laikmečio „rimtų“ superherojų parodija, tačiau ilgainiui jis tapo anti-herojumi ir fanų favoritu, o pirmieji gandai apie solinį filmą pasigirdo dar 2009 metais. Nuo tada juosta turėjo kelis skirtingus scenaristus ir potencialius režisierius.

Anot naujausių gandų, „Transformerių“ (angl. „Transformers“) filmų serijos režisierius ir prodiuseris Michael’as Bay’us davė patarimų filmo scenaristui Jason’ui Fuchs’ui, kaip pakeisti scenarijų, nes dabartinis reikalingas biudžetas viršytų 200 milijonų  JAV dolerių, o debiutiniam filmui tai yra per didelė suma. Kai filmo scenarijus bus pakeistas, Michael’as Bay’us bus pirmasis žmogus, kuris gaus galimybę jį režisuoti. 2012 metais aktorius Dwayne‘as Johnson’as vedė derybas dėl galimybės vaidinti pagrindinį personažą, tačiau dabar jis vaidins kitą „DC“ blogiuką – Juodajį Adamą artėjančiame „Šazamas“ ( angl. „Shazam“), todėl reikės ieškoti naujo pagrindinio aktoriaus.

Lobo personažas turi daug panašumų su Deadpool, todėl galime tikėtis, kad filmas būtų skirtas suaugusiai auditorijai. „DC“ ir „Warner Bros.“ jau yra minėję, kad ateityje pasiūlys filmų, skirtų suaugusiems, tačiau pirma reikia sulaukti scenarijaus ir pamatyti, kaip finansiškai pasirodys netrukus pasirodysiantys „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) ir  „Šazamas“.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Marius / 2018 vasario 13

    Jam napskritai nebeduoti nieko. Dc duos ji, 100% filmas sugadintas bus. Jis nieko nesugeba o tik sprogdinti