Grupės „Metallica“ vokalistas Jamesas Hetfieldas vaidins filme apie Tedą Bandį

Grupės „Metallica“ vokalistas Jamesas Hetfieldas vaidins filme apie Tedą Bandį

Filmas apie vieną garsiausių serijinių žudikų Tedą Bandį pavadinimu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile“ toliau renka aktorių kolektyvą.

Jau yra oficialu, kad žiauriojo nusikaltėlio vaidmuo atiteko Zacui Efronui, o savo naujausiame pranešime studija „Voltage Pictures“ paskelbė ir apie dar vieną žinomą žmogų prisijungsiantį prie kriminalinės juostos. Tai sunkiosios muzikos žvaigždė ir legendinės grupės „Metallica“ vokalistas Jamesas Hetfieldas.

„Deadline“ skelbia, kad J. Hetfieldas vaidins Jutos valstijos pareiguną Bobą Haywardą. Būtent B. Haywardas buvo pirmasis teisėsaugos atstovas suėmės Tedą Bandį 1975 metais. Jam tai pavyko padaryti atsitiktinai sustabdžius T. Bandžio automobilį ir jame aptikus įsilaužimo įrankius.

Manoma, jog tokį aktoriaus pasirinkimą paskatino tai, jog juostos režisierius Joe Berlingeris anksčiau yra sukūręs dokumentinę juostą apie „Metallica“ grupę, pavadinimu „Metallica: Some Kind of Monsterdocumentary“. Tai kartu bus ir pirmasis dainininko pasirodymas kine, nes iki šiol J. Hetfieldui yra tekę tik įgarsinti kompiuterinius video žaidimus.

Šiuo metu yra patvirtinta, kad be minėtųjų Z. Efrono ir J. Hetfieldo filme vaidins Lily Collins, Haley Joelis Osmentas, Kaya Scodelario, Jimas Parsonsas ir Johnas Malkovichius. Filmo premjeros data vis dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles