Kalbama apie antrąją filmo „Pradink“ dalį

Kalbama apie antrąją filmo „Pradink“ dalį

Prodiuseris Jasonas Blumas jau garsiai kalba apie antrosios filmo „Pradink“ (angl. „Get Out 2“) dalies kūrimą, tačiau teigia, kad visa ta našta gula ant Jordano Peele’o pečių, kuris šiuo metu kaip tik ir rezga filmo idėją. Filmas „Pradink“ buvo netikėtas ir triuškinantis pasisekimas, kurio niekas negalėjo nuspėti, įskaitant ir pačius filmo autorius J. Blumą bei J. Peele’ą.

Šis siaubo filmas buvo nominuotas daugybei apdovanojimų, o juostos režisierius bei scenarijaus autorius J. Peele’as laimėjo Oskarą už geriausią scenarijų. Būtent toks laimėjimas ir paskatino kalbas apie antrosios šio filmo dalies kūrimą. Ir panašu, kad esant tinkamoms aplinkybėms, mes turėtume sulaukti šios istorijos tęsinio. Naujame interviu „Variety“ žurnalui, „Blumhouse“ įkūrėjas, generalinis direktorius ir prodiuseris J. Blumas sukėlė intrigą apie antrąją „Pradink“ dalį, užsimindamas, kad nedvejotų dėl istorijos tęsinio kūrimo. Pirmasis filmas uždirbo daugiau ne 225 milijonus JAV dolerių su nedideliu, 4,5 milijonų dolerių biudžetu. Tad nieko keista, kad J. Blumas kalba apie antrosios dalies kūrimą. „Jeigu Jordonas (J. Peele) norės kurti tęsinį, aš sutikčiau tą pačią sekundę, tačiau čia viskas priklauso būtent nuo jo. Manau, kad šiuo metu jis kaip tik rezga naują idėją,“ – komentavo J. Blumas.

J. Peele’as išreiškė savo susidomėjimą idėjai sukurti ir antrąją šios istorijos dalį. Kiek anksčiau šiais metais „Nepriklausomos sielos“ kino apdovanojimuose scenaristas ir režisierius teigė, kad jis „nesikrato“ antrosios filmo „Pradink“ dalies kūrimo, tačiau mano, kad tęsiniui reikalinga teisinga istorija. J. Peele’as teigė, kad jeigu jam toptels kokia nors prasminga idėja, jis ją tikrai panaudos filmo tęsiniui. „Tai nėra tokia istorija, kur tu kuri tęsinį vien tam, kad būtų antroji dalis ir ji uždirbtų daugiau pelno. Šio filmo idėja visiškai pralenkia verslą, kurį jis visgi padarė. Tad jeigu aš sugalvosiu istoriją, kuri atrodys verta šio filmo tęsinio, mes ją sukursime, tačiau jeigu istorija pasirodys per silpna – antrosios filmo „Pradink“ dalies nebus,“ – kalbėjo J. Peele. Šiuo metu J. Peele’as dirba ties kitu savo projektu, siaubo trileriu „Us“, kuris turėtų pasirodyti 2019 m. kovo 15 d. Kol kas dar nėra daug informacijos apie šį filmą, tačiau paslaptingas filmo plakatas teigia, kad tai bus „naujas košmaras“.

Taigi, jeigu „Pradink 2“ tikrai bus kuriamas, mes jo tikrai nepamatysime, kol nepraeis filmo „Us“ banga. Vėlgi, viskas priklauso tik nuo to ar J. Peele’as norės dar kartą sugrįžti į „Pradink“ pasaulį, ar paliks viską taip, kaip yra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles