Atliktas eksperimentas įspėja – silpna širdis gali neatlaikyti filmo „Paveldėtas“ peržiūros

Daugelis siaubo filmų dažnai tik sukelia juoką, o žiūrovus bando pagąsdinti pigiais ir senokai visiems pabodusiais triukais. Netrukus Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Paveldėtas“, susilaukė puikių vertinimų tiek iš kritikų, tiek iš eilinių žiūrovų. Reakcijos buvo tokios stiprios, kad filmas iškarto atsidūrė vienoje lentynoje su garsiausiais savo žanro kūriniais.

Nuolat kylanti filmo įtampa prodiuserinei kompanijai A24 pakišo mintį apie neįprastą eksperimentą. Išmaniaisiais „Apple“ laikrodžiais buvo išmatuotas 20-ties atskirų žiūrovų, dalyvavusių „Paveldėto“ premjeroje, pulsas. Ramybės būsenoje esančio žmogaus širdis plaka 60-100 dūžių per minutę greičiu. Maždaug 30-tą filmo minutę žiūrovų pulsas pagreitėjo iki 130-ties dūžių, praėjus valandai nuo seanso pradžios pasiekė 150, o filmo pabaigoje kai kurių eksperimento dalyvių širdis daužėsi net 164 dūžių per minutę greičiu! Tad jei skundžiatės silpna širdimi, prieš eidami į filmą pasikonsultuokite su gydytoju.

Filme pasakojama šiurpi vienos šeimos istorija. Sulaukusi garbaus amžiaus, miršta valdinga Grehemų giminės motina Elena. Jos duktės Anės (aktorė Toni Colette) šeima – vyras ir du vaikai – keistomis aplinkybėmis ima atskleisti vis daugiau baugių giminės istorijos paslapčių. Naujų, kraują stingdančių atradimų akivaizdoje sutrikusi ir išsigandusi Anė bando išlaikyti sveiką protą ir išsaugoti šeimą. Tačiau iš amžių glūdumos atėjęs ir giminę persekiojantis prakeiksmas jos taip lengvai nepaleis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles