Prieš naujausios Rokio dalies premjerą S. Stallone aukcione pardavė brangiausius filmo atributus (foto)

Gera naujiena visiems legendinio Rokio Balboa gerbėjams: jau sausio viduryje Lietuvos kino teatruose pasirodys veiksmo filmas „Krydas: gimęs kovoti“. Čia Sylvesteris Stallone vėl pasirodys ringe. Šįkart tam, kad užaugintų kitą čempioną. Prieš premjerą Holivudo žvaigždė sumanė aukcione parduoti ne tik jau į Holivudo istoriją patekusius filmo atributus, bet ir jam labai brangias dovanas nuo Muhammado Ali bei Aertono Senos. Iš viso pardavus daiktus gauti bei labdarai padovanoti 3 milijonai JAV dolerių.

“Šie daiktai buvo ne šiaip daiktai iš filmavimo aikštelės, jie tapo mano gyvenimo dalimi, labai juos saugojau ir branginau. Atsisveikindamas su šiais atributais dalinuosi ir su jais susijusiomis istorijomis bei prisiminimais. Negaliu patikėti, kad nuo pirmosios Rokio dalies jau prabėgo 40 metų”, – sakė pats aukcione dalyvavęs S. Stallone.

Aukciono metu gerbėjai gerokai papurtė pinigines. Pavyzdžiui, už trumpikes su JAV vėliava (jas Rokis dėvėjo ketvirtojoje dalyje) nepagailėta net 57 500 JAV dolerių. Ivano Drago apranga, kurią jis dėvėjo ringe, vienam laimingajam atsiėjo 45 tūkstančius JAV dolerių.

“Daugiausia Rokio gerbėjams kainavo pirmojoje dalyje S. Stallone dėvėtas odinis paltas. Pradinė jo kaina aukcione buvo 75 tūkstančiai dolerių, tačiau galiausiai vienas entuziastas nepagailėjo 149 tūkstančių dolerių. Tai – tikra Holivudo istorijos dalis, todėl neabejojama, kad bėgant laikui šių daiktų vertė dar labiau išaugs”, – neįtikėtina aukciono sėkme džiaugėsi “Herritage Auctions” prezidentas Gregas Rohanas.

 

Filmas “Krydas: gimęs kovoti”, kuris Lietuvos kino teatruose pasirodys sausio 15 dieną, yra septintoji “Rokiados” dalis. Pirmą kartą į kino ekranus Rokis Balboa žengė dar 1976 metais ir pirmasis jo varžovas buvo Apolas Krydas, vėliau tapęs vienu geriausių Rokio draugų. Praėjus beveik 40 metų, estafetę perima Apolo sūnus Adonis, o Rokis Balboa sutinka jį treniruoti ir paversti naujuoju čempionu.

Intriguojantis filmo „Krydas: gimęs kovoti anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles