„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sulaužė dar vieną rekordą – jau surinko milijardą

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sulaužė dar vieną rekordą – jau surinko milijardą

Pastaruoju metu visi filmai yra tiesiog pamiršti ir paskendę naujienose apie „Žvaigždžių karus: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“). Ir nenuostabu, filmas tiesiog laužo vieną rekordą po kito. Tačiau visi jie nublanksta prieš bene patį pagrindinį – vakar vakare oficialiai buvo paskelbta, kad filmas rekordišku greičiu uždirbo savo pirmąjį milijardą dolerių.

Rekordiškai greitai jis padarė todėl, kad savo pirmąjį milijardą, o jei tiksliau, 1.090 mlrd. dolerių filmas uždirbo per 12 dienų. Anksčiau, dar šių metų vasarą, rekordinį laikotarpį buvo pademonstravęs pagrindinis šių metų konkurentas „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“), kuris milijardą uždirbo per 13 dienų. Ir visa tai vyksta be antros pagal dydį kino rinkos, Kinijos, pagalbos. Priežastis labai paprasta. Filmas Kinijoje startuoja tik sausio 9 dieną.

Iki šiol filmas vien Šiaurės Amerikoje yra uždirbęs beveik tiek pat, kiek ir visame likusiame pasaulyje – 544 milijonus dolerių. Bendros tarptautinės pajamos filmo sąskaitą papildė 546 milijonais dolerių. Prie daugiausiai tarptautinėse rinkose gautų pinigų prisidėjo Jungtinė Karalystė (97,2 mln.), Vokietija (54,3 mln.), Prancūzija (47,8 mln.), Australija (35,3 mln.) ir Japonija (31,3 mln.). Kitos teritorijos filmui davė 20 mln. arba mažiau. Lietuvoje filmas oficialiais duomenimis yra uždirbęs beveik 180 tūkst. dolerių.

Apie tai, kiek ir kokių rekordų „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ jau yra sulaužęs net neverta kalbėti. Jų yra tiek daug, kad reikėtų labai daug vietos viskam surašyti. Galima tik pasakyti, kad filmas laužo rekordus vieną po kito – pradedant pirmojo savaitgalio, baigiant pirmadienio, antradienio, Kalėdinius, antros Kalėdų dienos ir t.t. Paskutinis taškas – tapti pelningiausiu visų laikų filmu, aplenkiant Jameso Camerono „Įsikūnijimą“ (angl. „Avatar“), kuris sėdi jau braškančioje kėdėje su 2,788 milijardais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles