Will Smith naujame „Netflix“ filme vaidins mafijozą Nicky Barnes

Will Smith naujame „Netflix“ filme vaidins mafijozą Nicky Barnes

Pranešama, jog „Netflix“ užsakė filmą „The Council“, kuriame aktorius Will Smith vaidins narkotikų mafijos lyderį Nicky Barnes. Smith vėl bendradarbiaus su „Concussion“ scenaristu Peter Landesman.

Landesman scenarijuje pasakojama istorija apie 7 afroamerikiečių nusikalstamą gaują, 1970-1989-aisiais valdžiusią Niujorko Harlemo rajoną. Tai nebuvo įprasti nusikaltėliai – grupės nariai svajojo apie afroamerikiečių miestą-valstybę, kurią finansuotų pinigai, gauti iš narkotikų verslo.

Filme matysime šekspyrišką intrigą tarp Nicky Barnes, dar vadinamą „Ponu neliečiamuoju“ (angl. Mr Untouchable), ir New York Times, bei visus „The Council“ (liet. Taryba) gaujos narius.

Leroy Nicholas Barnes daugiausiai veikė 1970-aisiais, kai įkūrė tarptautinį narkotikų tinklą bendradarbiaudamas su Italijos amerikiečių mafija. 1978-aisiais Nicky buvo pagautas ir nuteistas iki gyvos galvos, tačiau vėliau tapo informatu, padėjusiu sugriauti „The Council“. 2012-aisiais Barnes mirė nuo vėžio, tačiau apie tai pranešta tik neseniai, mat likusį gyvenimą vyras praleido liudininkų apsaugos programoje.

Kol kas „The Council“ pasirodymo data neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles