Dėl seansų Rusijoje „Zerovilis“ pašalintas iš San Sebastiano filmų festivalio

Dėl seansų Rusijoje „Zerovilis“ pašalintas iš San Sebastiano filmų festivalio

Jau visai netrukus Lietuvoje pasirodysiantis naujasis Jameso Franco filmas „Zerovilis“ (angl. „Zeroville“) dar kartą susidūrė su nesėkme. Šįkart – pašalinimas iš tarptautinio San Sebastiano filmų festivalio konkursinės programos, kurioje pretendavo į Auksinės kriauklės prizą. Pagrindinė to priežastis – filmas per anksti buvo parodytas Rusijoje.

Pagal festivalio taisykles, dėl geriausio filmo titulo konkuruojantys filmai negali būti parodyti jokiame komerciniame kino teatre prieš San Sebastiano filmų festivalį, išskyrus nacionalines premjeras, o šiuo atveju – tai JAV. Filmo prodiuseriai, pridavę filmą konkursinei programai patikino, kad „Zerovilis“ atitinka visas taisykles. Deja, dėl neapsižiūrėjimo ar dar kokių nors priežasčių, filmas Rusijoje startavo praėjusį savaitgalį, vadinasi, prieš pat filmų festivalį. Reaguodama į tai, festivalio komisija pašalino filmą iš konkursinės programos. Dėl šios priežasties pats Jamesas Franco, planavęs pasirodyti festivalyje, taip pat atšaukė savo kelionę.

„Zerovilis“ pasakos apie architektūros studentą Aiką Džeromą, kuris susižavėjęs Holivudo filmu, nusprendžia ir pats keliauti į šią kino Meką. Ant nuskustos galvos išsitatuiravęs savo mylimiausius aktorius – Elizabeth Taylor ir Montgomerį Cliftą – vaikinas patraukia į Los Andželą. Holivude pradėjęs nuo paprasto dekoracijų darbininko, Vikaras (tokia pravarde jį apdovanoja naujai sutikti bičiuliai) netrukus susipažįsta su kino montuotoja Dote, kuri jį išmoko savo amato paslapčių. Visa galva pasinėręs į savo svajonę, Vikaras netrukus įsipainioja į paslaptingą, kvapą gniaužiančią ir pavojingą istoriją, kurios pabaigoje jo laukia stulbinantis atradimas.

Pagrindinius vaidmenis juodojo humoro komedijoje atliks Jamesas Franco, Sethas Rogenas, Megan Fox, Willas Ferrellas, Dave‘as Franco ir dar aibė kitų puikių aktorių. Lietuvos kino teatrus „Zerovilis“ pasieks rugsėjo 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles