Ekstremali lyno akrobato istorija filme „Pasivaikščiojimas“ – su 3D vaizdais 417 metrų aukštyje

Vienas įspūdingiausių 3D kino reginių šiemet į Lietuvą atkeliaus spalį – tai naujasis Roberto Zemeckio filmas „Pasivaikščiojimas“ (angl. „The Walk“). Kvapą gniaužiančių vaizdų turtinga biografinė drama papasakos kino mėgėjams prancūzo lyno akrobato Philippe‘o Petit‘o istoriją. Bebaimis jaunuolis atkeliauja į Niujorką, kuris jis ryžtasi įvykdyti tai, kas iki šiol niekam nebuvo šovę į galvą – nebijodamas mirties jis pasišauna balansuoti tarp dangoraižių 417 metrų aukštyje.

Filmo „Pasivaikščiojimas“ veiksmas rutuliojasi 1974-aisiais, tad žiūrovai išvys nemažai autentiškų aštuntojo dešimtmečio įvaizdžio detalių. Pagrindinį nutrūktgalvo Filipo vaidmenį atliko aktorius Josephas Gordonas-Levittas, o jo mylimąją įkūnijo prancūzaitė Charlotte Le Bon, matyta gurmaniškoje 2014-ųjų juostoje „Šimto žingsnių kelionė“.

Tikrajam Ph.Petit‘ui šiuo metu 66-eri. Pasaulis sužinojo jo vardą po to, kai 1974-ųjų rugpjūčio 7-osios rytą, dieną prieš jo 25-ąjį gimtadienį, jis nelegaliai ištiestu lynu užsimojo įveikti atstumą tarp Pasaulinio prekybos centro bokštų. Vyro pasirodymas daugiau kaip 400 metrų aukštyje ne vieno niujorkiečio širdį privertė nusiristi į kulnus.

Naujajame R.Zemeckio filme „Pasivaikščiojimas“, parodoma, kokio masto buvo Ph.Petit‘o misija. J.Gordono-Levitto herojus, padedamas bičiulių ne tik atlieka specialius skaičiavimus, bet ir leidžia dienas ruošdamasis iššūkiui, kuris jam gali kainuoti gyvenimą. Ambicingų jaunuolių kompanijai tenka susidurti su daugybe kliūčių, mat jų planas nelegalus ir net, jei pasisektų, Filipas rizikuoja patekti už grotų.

„Pasivaikščiojimas“ atskleidžia naujas žmogaus galimybių ribas. Net mėnulyje iki šiol yra pabuvota 12 kartų, o štai Ph.Petito žygdarbio iki pat 2001-aisiais įvykusios teroristų atakos, kurios metu Pasaulio prekybos centro bokštai buvo sunaikinti, nepakartojo niekas.

Neįtikėtinas oro akrobato užsidegimas ir ryžtas bei pasakojimas apie, atrodytų, neišpildomas svajones filme „Pasivaikščiojimas“ Lietuvos žiūrovų 3D formatu lauks kinuose nuo spalio 9 dienos.

Filmo „Pasivaikščiojimas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles