„Juros periodo pasaulis“ pasaulinėje rinkoje ir toliau stebina savo pasiekimais

„Juros periodo pasaulis“ pasaulinėje rinkoje ir toliau stebina savo pasiekimais

Kiek netikėtai didžiausiu vasaros kino hitu tapęs filmas „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurassic World“) vis dar nesiruošia sustoti. Filmą kūrusi „Universal“ studija pranešė, kad jis pasiekė naujas aukštumas.

Pasak studijos, filmas visame pasaulyje (neskaičiuojant Šiaurės Amerikos rinkos) sugebėjo uždirbti milijardą dolerių. „Juros periodo pasaulis“ tapo tik ketvirtuoju tokią įspūdingą sumą sugebėjusiu uždirbti filmu. Jis prisijungia prie tikrai galingo trejeto: „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) ($2.03 mlrd. tarptautinėje rinkoje), „Titaniko“ (angl. „Titanic“) ($1.53 mlrd.) ir šių metų „Greitų ir įsiutusių 7“ (angl. „Furious 7“) ($1.16 mlrd.).

Tokie „Juros periodo pasaulio“ pasiekimai jau nieko nestebina. Steveno Spielbergo prodiusuotas ir Colino Trevorrow režisuotas filmas prieš kurį laiką tapo trečia pagal pelningumą juosta per visą kino istoriją ir iki šiol yra uždirbusi 1,65 milijardo dolerių visame pasaulyje. Naująjį rekordą filmas pasiekė todėl, kad neseniai buvo pradėtas rodyti Japonijoje ir ten per pirmą mėnesį uždirbo 63 milijonus dolerių.

„Juros periodo pasaulis“ taip pat padėjo „Universal“ studijai pasiekti Holivude dar neregėtas aukštumas. Šį sekmadienį „Universal“ paskelbė uždirbę 6 milijardus dolerių vien per šiuos metus ir likus keliems mėnesiams iki 2016-ųjų yra uždirbe net puse milijardo daugiau nei „Fox“, kurie anksčiau buvo sumušę per metus uždirbtų pinigų rekordą. „Universal“ studija, vienintelė iš Holivudo gigantų neturinti filmo apie superherojus, tokią sėkmę pasiekė dėl sėkmingo filmų „Greiti ir įsiutę 7“, „Pakalikai“ (angl. „Minions“), „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) bei „Aukšta klasė 2“ (angl. „Pitch Perfect 2“) pasirodymo kino teatruose šiais metais.

Ir tai dar ne pabaiga. „Universal“ artimiausiu metu išleis filmus „Everestas“ (angl. „Everest“), „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“), „Purpurinė kalva“ (angl. „Crimson Peak“) ir daugelį kitų, pakelsiančių studiją į naujas aukštumas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles