Galimas serialo „Sostų žaidimas“ personažo sugrįžimas

Galimas serialo „Sostų žaidimas“ personažo sugrįžimas

Serialo „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė britų aktorė Emilia Clarke, mano, kad yra gana didelė tikimybė ekrane vėl išvysti Džoną Snou. Aktorė teigia nežinanti, ar Džonas gyvas, ar miręs. Bet ar tikrai tai buvo paskutinis kartas, kai serialo gerbėjai matė Džoną Snou (akt. Kit Harington)? Žiūrovų numylėtinis neabejotinai žuvo penktojo sezono pabaigoje, kai būrys jo paties vyrų nužudė jį per naktinę sargybą. Tiek pats aktorius K. Haringtonas, tiek serialo režisieriai Davidas Benioffas ir Danas Weissas anksčiau teigė, kad Džonas tikrai negyvas – bent jau tol, kol serialo gerbėjai internete nepradėjo dalytis teorijomis apie tai, kaip šis personažas galėjo išgyventi.

Dabar gi Emilia Clarke (Deneris Targarian) dar įpylė alyvos į ugnį, prasitardama, jog nežino, ar Džonas yra miręs.

„Perskaičiau scenarijų ir apsiverkiau. Paskambinau serialo režisieriamsDavidui ir Danui. Pasikviečiau Kitą Haringtoną išgerti ir „pastačiau“ jam gėrimų“ – interviu MTV atviravo aktorė. „Žvelgiant į ateities perspektyvas, serialo kūrėjai žino, kad aš nemoku meluoti. Tikrai nuoširdžiai galiu pasakyti, kad nė nenutuokiu, kas vyksta“.

Primygtinai žurnalistų spaudžiama įvertinti Džono Snou sugrįžimo galimybes, E. Clarke išliko atsargi: „Jei reikėtų lažintis, sakyčiau kad tikimybė siekia 50 proc. Serialą kuria kūrybingi žmonės, kurie galėtų sugrąžinti Džoną naujam gyvenimui“.

Kai kurie serialo gerbėjai mano, kad Džoną prikelti iš numirusiųjų galėtų Melisandra (akt. Carine Van Houten), kuriai paklūsta keletas įspūdingų magiškų galių, kadangi nedaug likus iki Džono mirties ji grįžo į Sieną. Džono brolis Branas (akt. Isaac Hempstead Wright), taip pat turintis magiškų savybių, yra kitas galimas kandidatas.

Praėjusių metų pabaigoje K. Haringtonas buvo tarp trijų šio serialo aktorių, pasirašiusių trejų metų kontraktą, kas reikštų jų potencialų pasirodymą visuose septyniuose sezonuose – žinoma, jei tik jų personažai sugebės taip ilgai išgyventi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles