Lucas Bessonas praneša apie filmo „Liusi“ tęsinį

Lucas Bessonas praneša apie filmo „Liusi“ tęsinį

Didžiausios tarptautinės sėkmės sulaukęs Prancūzijos filmas „Liusi“ (angl. „Lucy“) sulauks tęsinio.

Nuo pat pirmojo (bet, be jokios abejonės, ne paskutinio) savo pasirodymo kasmetinėje tarptautinėje konferencijoje „CineEurope“ Luco Besson kino studija „Europa Corp“ anonsuoja savo naują projektą – „Liusi 2“ (angl. „Lucy 2“). Taip, Liusi, įgijusi kosminių supergalių, po to, kai su ja buvo atliktas eksperimentas, naudojant nepatvirtintą preparatą, sugrįš, tačiau vis dar laukiama pačios Scarlett Johansson patvirtinimo.

Filmas „Liusi“, į Prancūzijos kino sales sutraukęs 5,2 milijonus žiūrovų ir 2014 m. visame pasaulyje uždirbęs 458,8 mln. JAV dolerių, yra finansiškai pats sėkmingiausias Prancūzijos kino projektas, todėl juostos tęsinio kūrimas buvo neišvengiamas. Tačiau dar praeitų metų rugpjūtį pats L. Bessonas teigė, kad „Liusi“ tęsinio kūrimas nėra jau toks akivaizdus, kadangi „filmas buvo sukurtas ne tam“ – visgi jis nebuvo labai kategoriškas ir tokios ateities galimybės neneigė.

Kol kas dar neaišku, kas režisuos naująjį tęsinį. Pats Lucas Bessonas, režisavęs pirmąją „Liusi“ dalį, šiuo metu yra užsiėmęs savo ambicingos kosminės operos „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valeran and the City of a Thousand Planets“), kuri turėtų būti baigta 2017 m., realizavimo darbais.

Kino studija „Europa Corp“ yra sukūrusi tęsinius tokiems filmams kaip „Transporteris“ (angl. „The Transporter“, 2002 m.), „Jamakasiai: mūsų laikų samurajai“ (pranc. „Yamakasi – Les samouraïs des temps modernes“, 2001 m.), „13 rajonas“ (pranc. „Banlieue 13“, 2004 m.) ir „Purpurinės upės“ (pranc. „Les rivières pourpres“, 2000 m.). Naujausias šios kino studijos darbas – „Transporteris. Įkrautas“ (angl. „Transporter Refueled“), kurio premjera numatyta rugsėjo 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles