Jennifer Aniston vaidins dar vienoje komedijoje

Jennifer Aniston vaidins dar vienoje komedijoje

Lengvų vasarinių komedijų karaliene tituluojama Jennifer Aniston ir toliau siekia išlaikyti šį titulą. Šįkart, kaip praneša „Deadline“, ji vaidins komedijoje „Piktos mamos“ (angl. „Mean Moms“).

Filme bus pasakojama apie dviejų vaikų motiną, nusprendžiančią persikraustyti iš Amerikos gilumos į didmiesčio priemiestį, kur ji susiduria su įvairiomis problemomis. Šablonišką komediją primenantis filmas turėtų būti kuriamas pagal 2004 metų filmo „Naujokė“ (angl. „Mean Girls“) toną bei įvairias pagalbos sau knygas.

„New Line Cinema“ kuriamą komedija režisuos Seanas Andersas, kuris yra glaudžiai susijęs su paskutiniųjų metų J. Aniston filmais. Jis režisavo 2014 metų filmą „Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“) bei parašė 2013 metų komediją „Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re the Millers“). Abiejuose šiuose filmuose vaidino J. Aniston.

S. Andersas nepasižymi pačiais geriausiais režisūriniais sugebėjimais, nes tarp jo kurtų filmų yra ir eilinė Adamo Sandlerio komedija „Pakvaišęs tėtis“ (angl. „That‘s My Boy“). Artimiausiu metu jo darbą bus galima pamatyti filme „Tėtušio namai“ (angl. „Daddy‘s Boy“), kuriame vaidins Markas Wahlbergas ir Willas Ferellas.

Kol kas neaišku, ar J. Aniston tikrai vaidins šiame filme, kadangi ji dar nepasirašė sutarties. „Deadline“ šaltinių teigimu, aktorė taip pat turi kitų pasiūlymų, dėl kurių gali atsisakyti šio filmo.

„Piktų mamų“ scenarijų S. Andersas parašė kartu su savo ištikimuoju partneriu Johnu Morrisu.

Nežinia, kada filmas pasirodys kino teatruose, tačiau filmavimas turėtų prasidėti jau šią vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles