„HBO“ serialas „Stebėtojų lyga“ pasirodys 2019-aisiais

„HBO“ serialas „Stebėtojų lyga“ pasirodys 2019-aisiais

„Stebėtojų lyga“ (angl. „Watchmen“) – britų rašytojų Alano Moore‘o, Dave‘o Gibbonso bei rašytojo ir dailininko Johno Higginso sukurti komiksai, kuriuos 1986-1987-aisiais publikavo „DC“. Kitaip nei daugelis komiksų, šie sukurti kaip viena istorija be tęsinio (angl. „limited series“). Komiksai išsiskyrė savo stiliumi, pasakojimo struktūra ir nagrinėjamomis temomis. Mėginimų parodyti šią istoriją ekrane buvo ne vienas. Sėkmingiausias – to paties pavadinimo 2009-ųjų filmas. Nors daug ir neuždirbo, juosta gerbėjų internete vadinama vienu geriausiu filmų apie superherojus.

Žinia, jog bus kuriamas  „Stebėtojų lygos“ TV serialas, pasklido jau anksčiau, tačiau dabar tai oficialu. Naująją „Stebėtojų lyga“ kurs ne kas kitas, o Jungtinių Amerikos Valstijų kanalas „HBO“. Paskelbta ir pasirodymo data – 2019-ieji. „HBO“ savo „Twitter“ paskyroje paviešino trumpą klipą, kuriame „Stebėtojų lygos“ stiliumi parašyta „niekas niekada nesibaigia“ bei parodomas visiems puikiai pažįstamas besišypsantis veidukas su kraujo dėme. Tai žinia, jog projektas pagaliau pradedamas.

Vienas būsimo serialo kūrėjų Damonas Lindelofas atskleidė, kad tai nebus nei komiksų tęsinys, nei istorijos perpasakojimas. Anot scenaristo „šie komiksai yra šventa žemė ir jie nebus atstatyti, atkurti ar paleisti į eterį iš naujo. Tačiau jie gali būti sumaišyti. Šių pažįstamų melodijų boso natos yra tiesiog nuostabios ir būtume kvailiai jei jų nepanaudotume“. Naujoji istorija vystysis toje pat visatoje, tačiau nuo laikų, apie kuriuos pasakojama komiksuose, jau bus praėję dešimtmečiai. Nors galimybė išvysti komiksų herojus lieka, tačiau jie istorijoje nebus pagrindiniai. Greičiausiai galime tikėtis visiškai kitų pagrindinių herojų. Pagrindinis kūrėjas Damonas Lindelofas būsimą istoriją vadina tiesiog „remiksu“.

Prie serialo kūrybinės grupės prisidėjo ir Jeremy‘s Ironsas. Kokį veikėją jis vaidins kol kas tiksliai nežinoma. Tikėtis, jog tai bus vienas originalaus komikso herojų greičiausiai neverta. „Deadline.com“ rašo, jog šis personažas bus „senstelėjęs, arogantiškas britų vilos savininkas“. J. Ironsas dažnai sukuria įsimintinus vaidmenis, nepriklausomai nuo to, kokiame projekte vaidina, tad jis – puikus komandos papildymas.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles