„Benas Huras“ pasirodys kur kas vėliau nei planuota

„Benas Huras“ pasirodys kur kas vėliau nei planuota

Vienas beprasmiškiausių pastarojo meto Holivudo perdirbinių ir toliau neranda ramybės. „Beną Hurą“ (angl. „Ben-Hur“) kurianti studija „Paramount“ nusprendė kaip reikiant pavėlinti filmo premjerą.

Kaip praneša „Deadline“, dabar juostos turėtume sulaukti 2016 metų rugpjūčio 12 dieną. Filmo pasirodymas buvo nukeltas net puse metų, kadangi anksčiau buvo skelbta, jog jis pasirodys vasario 26-ąją.

Kodėl tai padarė „Paramount“ kol kas nėra žinoma. Spėliojama, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl pastarąsias dvi vasaras pasirodžiusių didžiųjų studijos filmų finansinės sėkmės. Ir „Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“), ir „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“) pasirodė rugpjūčio mėnesiais ir atnešė nemažai pelno, todėl toks sprendimas yra normalus.

Visgi galima spėti, kad studijai įtaką padarė ir žiemą pasirodysiantys galingi filmai, su kuriais tektų konkuruoti „Benui Hurui“. Tarp jų yra vasario viduryje premjeros sulauksiantis „Dedpulas“ (angl. „Deadpool“) ir kovo mėnesį išleidžiamas galingasis „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“). Tuo tarpu rugpjūtį pagrindiniais „Beno Huro“ konkurentais taps animaciniai filmai, todėl finansinės galimybės ten yra kur kas didesnės.

Primename, kad „Benas Huras“ buvo 1959 metais sukurtas filmas apie senovės Romą, dėl savo epiškumo laimėjęs 11 Oskarų ir tapęs Holivudo klasika. Pagrindinį veikėją anuomet vaidino žymusis Charltonas Hestonas, o dabar šio darbo imsis Jackas Hustonas. Filmą režisuoja Timuras Bekmambetovas.

Verta paminėti, kad 1959 metų filmo versija taip pat buvo 1925 metų filmo perdirbinys, todėl visiškai nurašyti naująją juostą dar neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles