Naujas filmas su aktoriumi Kevinu Spacey pasirodys jau šią vasarą

Aktorius Kevinas Spacey į didžiuosius ekranus sugrįžta jau šių metų rugpjūtį ir taip bus pirmasis jo pasirodymas nuo tada, kai aktorius įsivėlė net į keletą seksualinio priekabiavimo skandalų. Filmas „Milijardierių klubas“ (angl. „Billionaire Boys Club“) buvo nufilmuotas kiek daugiau nei prieš dvejus metus, tačiau filmo platintojai juostos premjerą nusprendė atidėti šių metų vasarai.

Manoma, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl kilusio skandalo, į kurį pateko aktorius, tačiau kompanija „Vertical Entertainment“ teigia, kad filmas tiesiog nebuvo vienas iš lengvųjų, dėl to ir užsitęsė jo išleidimas. „Mes tikimės, kad tie rimti kaltinimai, susiję su vieno asmens elgesiu, kurie dar nebuvo paviešinti, kuomet mūsų filmas dar buvo filmuojamas, neturės įtakos filmo „Milijardierių klubas“ išleidimui, nes tas asmuo juostoje turi tik šalutinį vaidmenį. Mes nesitaikstome su seksualiniu priekabiavimu bet kokiame lygyje ir visada palaikome tokių įvykių aukas. Tuo pačiu, tai nėra nei paprastas, nei nejautrus sprendimas išleisti šį filmą. Mes norime suteikti šansą ne tik aktoriams, tačiau ir daugumai kitų, kurie sunkiai dirbo prie juostos kūrimo, pamatyti galutinį rezultatą, kuris pasieks žiūrovus. Galiausiai – tikimės, kad žiūrovai apie viską labai rimtai pagalvos ir vieno asmens praeities klaidų neišplės iki visos filmavimo komandos,“ – teigė „Vertical Entertainment“ atstovai.

Suvokus, kiek daug kaltinimų buvo skirta K. Spacey‘iui dėl seksualinio priekabiavimo prieš vyrus tiek JAV, tiek Anglijoje, „Netflix“ atsisakė toliau bendradarbiauti su šiuo aktoriumi ir pranešė, kad nutraukia populiarų serialą „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“). Transliacijų gigantė taip pat atsisakė išleisti biografinį filmą apie rašytoją Gore’ą Vidalą, kuris jau buvo nufilmuotas. K. Spacey buvo pašalintas ir pakeistas Christopher‘iu Plummer‘iu Ridley Scott‘o filme „Visi pasaulio pinigai“ (angl. „All the Money in the World“). Tai buvo drąsus žingsnis ir studijai kainavo milijonus dolerių, tačiau išlaikė projekto vientisumą ir aktoriui Ch. Plummer‘iui uždirbo „Oskaro“ nominaciją.

Tokie kaltinimai buvo pateikti ne tik prieš aktorių K. Spacey, tačiau panašus atvejis buvo ir su prodiuseriu Harvey Weinsteinu, tad Holivudas tapo neįtikėtinai atsargus suteikdamas kokią nors platformą ar galimybę dirbti tiems, kurie buvo įsivėlę į seksualinio priekabiavimo skandalus. Turint tai omenyje, net neabejojama, kad bus ir tokių, kurie nesutiks su sprendimu išleisti filmą „Milijardierių klubas“. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, prie šio filmo dirbo daugybė žmonių, įskaitant aktorius Anselį Elgortą, Taroną Egertoną, Emmą Roberts, Billie Lourd ir Cary Elwes. Ar jie turėtų atsakyti dėl niekšiškų vieno žmogaus poelgių? „Vertical Entertainment“ būtent tai ir bando pasakyti.

Filmų platinimo kompanija trumpai atsiliepė apie filmą: „Grupelė pasiturinčių vaikinų, gyvenančių 1980-tųjų Los Andžele, sugalvoja suktybę, kaip greitai praturtėti, kas pradeda kelti pavojų ir tampa mirtį nešančiu žaidimu.“ „Vertical Entertainment“ filmą „Milijardierių klubas“ pirmiausia išleis VOD platformoje, skirtoje filmams ir serialams žiūrėti, o kino teatrus juosta pasieks rugpjūčio 17 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles