Jamesas McAvoy paskelbė apie „Tas“ tęsinio filmavimo darbų pradžią

Jamesas McAvoy paskelbė apie „Tas“ tęsinio filmavimo darbų pradžią

Sėkmingiausias pernai metų siaubo filmas „Tas“ negali tiesiog sustoti – daugiau nei tūkstantį puslapių skaičiuojanti knyga dar neišsemta, todėl natūralu, jog studija greitai paskelbė apie antrąją filmo dalį „Tas: Antrasis skyrius“ (angl. „It: Chapter Two“) (iš pavadinimo galima spėti, jog skyrių gali būti dar daugiau).

Filmo siužetas, kaip ir buvo galima numanyti po pirmosios dalies pasirodymo, suksis aplink tuos pačius veikėjus, dar žinomus kaip „Nevykėlių klubas“, praėjus 27 metams po „Tas“ įvykių. Kaip ir buvo susitarta, gauja sugrįš į miestelį dėl vienijančios priežasties – piktojo klouno Penivaiso pasirodymo.

Filmo žvaigždė James’as McAvoy („Skilimas“ („Split“), „Iksmenai: pirma klasė“ („X-Men: First Class“)), atliksiantis vieną iš pagrindinių, Bilo vaidmenį, vakar pasidalijo nuotrauka iš „Tas: Antrasis skyrius“ užkulisių, prirašydamas, jog tai pirmoji filmavimo diena. Tiesa, per daug nesitikėkite – nuotraukoje nepamatysite vaizdų iš pačios filmavimo aikštelės, o tik… sūrį.

Antrąją „Tas“ dalį režisuoti sugrįžta Andy Muschietti, o scenaristo pareigas vėl gavo Gary Daubermanas. Pridėkime prie to stiprią vaikų aktorių komandą, Penivaiso aktorių Billą Skarsgårdą ir naujuosius pagrindinių vaidmenų aktorius su Jessica Chastain, Billu Haderiu, James’u McAvoy, Andy Beanu bei Isaiah Mustafa priešakyje ir tęsinio sėkmė kaip ir garantuota. Beliko sulaukti 2019-ųjų rugsėjo!

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles